captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksiniame prote” – paskutinis bilietas į superfinalą ir kelionė į Belgiją

„Kas nori būti šeštas? Niekas. O šįkart vienas iš šešių „Auksinio proto” šeštojo finalo žaidėjų tikrai nori būti šeštas ir patekti į superfinalo šešetuką!” – paskutiniojo „Auksinio proto” finalinio žaidmo dalyvius drąsino populiariausio televizijos intelektinio žaidimo vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

„Kas nori būti šeštas? Niekas. O šįkart vienas iš šešių „Auksinio proto” šeštojo finalo žaidėjų tikrai nori būti šeštas ir patekti į superfinalo šešetuką!” – paskutiniojo „Auksinio proto” finalinio žaidmo dalyvius drąsino populiariausio televizijos intelektinio žaidimo vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas.

Jau žinomos penkios šalys, į kurias važiuos „Auksinio proto” laimėtojas. Šį trečiadienį paskutiniojo finalo laimėtojui buvo padovanota galimybė pasirinkti du vokus, išsitraukti dvi šalis ir iš jų išrinkti vieną, kuri labiau patinka.

Šeštojo finalo nugalėtojas ištraukė Daniją ir Belgiją ir pasirinko Belgiją. Tad jau žinoma, kad superfinalo laimėtojas važiuos į Rumuniją, Olandiją, Airiją, Kiprą, Estiją ir Belgiją. Tiesa, pagal „Auksinio proto” taisykles, superfinalo nugalėtojui galima išmesti vieną jam nepatinkančią šalį ir ją pakeisti kita, savo svajonių šalimi. Tad kitą savaitę po superfinalo paaiškės ir galutinis tituluoto „Auksinio proto” nugalėtojo maršrutas.

O šeštojo finalo dalyviai apie keliones dar tebesvajoja. Kaunietis Paulius Andriuškevičius svajoja apie Italiją. Nors praėjusią vasarą 29 metų vyras po šią šalį ir keliavo, anot Pauliaus, Italijoje dar yra labia daug ką pamatyti. Didžiausią įspūdį Pauliui padarė Toskana – nuo miestelių iki peizažų.

38 metų valstybės tarnautojas iš Vilniaus rajono Žalesos kaimo Vaidas Augūnas, kaip ir dauguma „Auksinio proto” finalininkų, svajoja apie Islandiją. Tačiau vyras mielai apsilankytų ir Ispanijoje, Grenadoje. Vaidui patiko Plitvicos nacionalinio parko ežerai Kroatijoje. Tačiau įsimintiniausius nuotykius Vaidas patyrė keliaudamas į Albaniją: „Pakeliui į Albaniją, dar Lietuvoje, autobuso bagažinėje įstrigo lagaminas, tad išskridau be jo. Atskridęs į Albaniją sužinojau, kad praktiškai vieninteliame viešbutyje Tiranoje mano rezervacija kažkodėl nepatvirtinta… Daugybę įspūdžių patyriau apsipirkinėdamas šalyje, kurioje mažai kas kalba bent kokia suprantama kalba. Albanijoje tuo metu praktiškai nebuvo elektros ir šaligatvių, o vienas įspūdingiausių patiekalų – ant grilio kepta avino galva…”

51 metų mokytoja iš Žaslių Laimutė Dekienė svajoja apie Portugaliją. Mėgstanti keliauti mokytoja pasakoja smagų nuotykį, kai pernai pietaujant Rodo senamiestyje padavėjas paklausė, ar jų kompanija iš Vokietijos. „Kai mes atsakėme, kad esame iš Lietuvos, jis džiaugsmingai sušuko: „Jūsų tokia graži daina Eurovizijoje buvo, su bučiniu...” ir atnešė skanaus gėrimo – rakijos”, – juokėsi Laimutė.  

Vilnietės Janinos Kaminskaitės svajonių šalis – Prancūzija. 58 metų maketuotoja jau keliavo po Pietų Prancūziją, bet moteris po šią šalį mieliai keliautų dar ne kartą. „Nors pasigrožėjau Žydrąja pakrante, nukeliavau iki Verdono tarpeklio, rinkausi kvepalus legendiniame kvepalų mieste Grase, bet kitos Prancūzijos sritys dar nematytos”, – svajojo Janina.

Linksmoji 37 metų vilnietė verslininkė Aistė Kesminaitė-Jankauskienė, A.Valinsko praminta „Chi-chi-cha-cha”, nesiliovė kvatoti net daugeliui žaidėjų jaudulį sukeliančiame paskutiniame „Auksinio proto” finale. Aistei, kaip ir žaidimo kolegai Vaidui Augūnui, patiko Plitvicos ežerai Kroatijoje. Daugiausiai kelionės nuotykių linksmuolė patyrė dvi savaites autostopu keliaudama po Siriją, o jos svajonių šalis – Malta.

Nerijus Medeišis norėtų pakeliauti po Serbiją. 27 metų Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos biologijos ir gamtos mokytojas su ansambliu viešėjo Bostone ir Niujorke, Brodvėjuje žiūrėjo miuziklą „Rent”. „Teko susidurti ir su nedraugiškai nusiteikusiu meksikiečiu Niujorko metro, bet viskas baigėsi gerai... visi liko gyvi ir sveiki,” – pasakojo Nerijus. Nors vyras pabuvojo ir už vandenyno, tačiau jam didžiausią įspūdį padarė Žalgirio mūšio laukas liepos 15-ąją per Žalgirio mūšio 500-ąsias metines.

Vienas iš šio šešeto ir bus tas laimingasis arba laimingoji, kuris pateks į superfinalą. Kuris jų ištrauks laimingą bilietą?

Paskutinis – šeštasis „Auksinio proto” finalas – šį trečiadienį 21.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...