captcha

Jūsų klausimas priimtas

Serena (Serena)

Praėjusio amžiaus Didžiosios depresijos metai. Lankydamas seserį Naujojoje Anglijoje turtingas jaunas verslininkas, medienos karalius Džordžas Pembertonas susižavi gražuole Serena.

Praėjusio amžiaus Didžiosios depresijos metai. Lankydamas seserį Naujojoje Anglijoje turtingas jaunas verslininkas, medienos karalius Džordžas Pembertonas susižavi gražuole Serena. Mergina taip pat iš pirmo žvilgsnio įsimyli žavų vyriškį, tad namo į Šiaurės Karoliną pora grįžta jau kaip vyras ir žmona. Juodu sieja beprotiška aistra ir švelnumas. Dabar jie kartu valdo didžiulę Pembertonų medienos perdirbimo įmonę. Serena nėra tik žmona, ji savo vyro gyvenimo ir verslo partnerė, nenusileidžianti jam nuovokumu ir drąsa. Tačiau su jos atsiradimu Džordžo gyvenime ateina ir nesėkmės: didėja skolos, išduoda artimiausi draugai. Serena po baisios vaikystėje įvykusios tragedijos sugebėjo atsitiesti, tačiau po dar vienos nelaimės, kai netenka kūdikio ir sužino, kad daugiau vaikų turėti nebegalės, palūžta. Paaiškėjus, kad iš ankstesnių santykių Džordžas turi nesantuokinį sūnų, širdyje išsikerojusi neapykanta Serenai pakiša mintį apie žmogžudystę. Praeities paslaptys ir pavydas pamažu paverčia jų gyvenimą košmaru...

Drama

JAV, Prancūzija, Čekija

2014

N-7

Režisierė: Susanne Bier

Vaidina: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Rhys Ifans, Toby Jones, Ana Ularu, David Dencik, Sam Reid, Blake Ritson, Michael Ryan.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...