captcha

Jūsų klausimas priimtas

Gražuolė ir pabaisa (La belle et la bête)

Kai gražuolės Belos tėvas pirklys už skolas pakliūva į turtingo atsiskyrėlio, kurį visi vadina Pabaisa, pinkles, mergina ryžtasi pasiaukoti – mainais į tėvo laisvę ji atiduoda savąją ir tampa Pabaisos įkaite.

Kai gražuolės Belos tėvas pirklys už skolas pakliūva į turtingo atsiskyrėlio, kurį visi vadina Pabaisa, pinkles, mergina ryžtasi pasiaukoti – mainais į tėvo laisvę ji atiduoda savąją ir tampa Pabaisos įkaite. Prabangiuose jo rūmuose merginai netrūksta nieko – ją puošia prašmatniausiomis suknelėmis, stalai lūžta nuo gardžiausių valgių ir gėrimų, o erdviuose didingų rūmų kambariuose nestinga pramogų, bet gražuolė dienų dienas liūdi ir ilgisi savo senojo gyvenimo. Kad bent kiek prablaškytų merginą, Pabaisa pradeda keistis ir tampa rūpestingesnis ir mielesnis. Bet vis tiek jis tas pats bjaurus žvėris. Klastingi kerai išsisklaidys tik tada, kai nuostabi mergina pamils Pabaisą...

Pelnytas „Sezaras“ už kostiumus.

Romantinė pasaka

Prancūzija, Vokietija

2014

Režisierius: Christophe Gans

Vaidina: Vincent Cassel, Léa Seydoux, André Dussollier, Eduardo Noriega, Myriam Charleins, Audrey Lamy, Sara Giraudeau, Jonathan Demurger, Nicolas Gob.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...