captcha

Jūsų klausimas priimtas

„90 dainų – 90 legendų“ pristato „Dainų dainelės" laureatus

Naujasis LRT projektas „90 dainų – 90 legendų“ šį šeštadienį nustebins savo žiūrovus ypatingais svečiais – „Dainų dainelės“ laureatais ir šio konkurso rengėjais, viena jų – pirmoji televizinio konkurso režisierė Judita Ušinskaitė.
Vytenio Radžiūno (LRT.lt) nuotr.
Vytenio Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

Į naujojo LRT muzikinio projekto „90 dainų – 90 legendų“ sceną žengs Radžis, kuris teigė: „Dalyvaudamas „Dainų dainelėje“, daugiausiai galvodavau ne apie prizą – saldainius, o apie buvimą scenoje. Man buvo labai svarbu po pasirodymo nusilenkti taip, kaip tai darydavo maestro Stasys Povilaitis."

Savo muzikinį kelią šiame muzikiniame konkurse pradėjo ir Ruslanas Kirilkinas, kuris taip pat pasirodė šio vakaro laidos metu. „Nuo mažens norėjau būti scenoje ir repeticijos atimdavo daug mano laiko. Žinoma, repertuarą konkursams parinkdavo muzikos mokytoja, o man belikdavo tikėti, kad būtent tas kūrinys mus ves į sėkmę.”

Scenoje taip pat išvysite ir aktorę Iloną Balsytę, kuri yra pirmoji „Dainų dainelės“ laureatė ir kaip pati teigė, nepraleido nei vieno dainų konkurso nuo 1974 iki 1982 metų.

LRT RADIJO devyniasdešimtmečiui skirto projekto laidoje taip pat pasirodys ne ką mažiau žinomi atlikėjai: Vaida Genytė, Vytautas Juozapaitis Liudas Mikalauskas ir kiti.

Gyva legenda pulsuojantis muzikinis projektas „90 dainų – 90 legendų“ balandžio 16 dieną , 21:00 per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėjai – Andrius Tapinas, Eglė Daugėlaitė ir Viktoras Gerulaitis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...