captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjera: Andželikos Cholinos „Vyrai ir moterys“

Anželikos Cholinos šokio teatras suteikia unikalią galimybę per LRT KULTŪRĄ pamatyti naujausią A. Cholinos premjerą– Maskvos J. Vachtangovo teatre sukurtą šokio spektaklį  „Vyrai ir moterys“ .
Andželikos Cholinos spektaklis „Vyrai ir moterys“. J. Vachtangovo teatro nuotr.
Andželikos Cholinos spektaklis „Vyrai ir moterys“. J. Vachtangovo teatro nuotr.

Anželikos Cholinos šokio teatras suteikia unikalią galimybę per LRT KULTŪRĄ pamatyti naujausią A. Cholinos premjerą– Maskvos J. Vachtangovo teatre sukurtą šokio spektaklį „Vyrai ir moterys“.

Šis spektaklis – tai šokio poema, jautrūs pamąstymai apie vyriškos ir moteriškos esybės skirtumus, apie meilę ir likimus. Anželika Cholina čia atlieka ne tik režisierės-choreografės vaidmenį, bet yra ir libreto autorė, atidi stebėtoja, psichologė, filosofė. Šiame spektaklyje ji tiksliai žino ką nori pasakyti savo žiurovui.

Penkios poros, dešimt skirtingų charakterių išraiškingai ir įtikinamai vaidina/šoka noveles apie meilę ir apie išdavystę, pavydą ir ištikimybę, aistrą ir varžymąsi. Kai kurie epizodai sukelia žiūrovų supratimą ir palaikymą, kiti – užuojautą ir nuostabą.

Spektaklyje sutelpa visas judesio pasaulis, kuriame užgimsta nauja estetika, gracija, švelnus humoras ir aštrus groteskas. Viskas pateikiamа išradingai, suvaidinama juvelyriškai tiksliai, be menkiausių netikslumų. 

Andželika Cholina:

„Šis spektaklis – fantazija Meilės tema, tragiškoji komedija, kuri suausta iš mano stebėjimų. Aš jį pavadinau “Vyrai ir moterys” dėl to, kad spektaklis yra būtent apie vyrus ir moteris. Man norėjosi atsakyti į klausimą, kodėl žmonių santykiuose niekas neįvyksta iki galo, kodėl tiek daug sugriautų sąjungų ir sulaužytų likimų? Spektaklyje vaidinamos vyrų ir moterų meilės istorijos nuo jų užgimimo akimirkos, kupinos tyrumo, tikėjimo ir meilės iki jų žemiškojo gyvavimo pabaigos, kuomet jausmai, kurių jie ieškojo, surado ir išgyveno – miršta.”

Choreografė – Anželika Cholina

Scenografas – Marijus Jacovskis

Kostiumų dailininkas – Juozas Statkevičius

Šviesų dailininkas – Tadas Valeika

Repetitorė – Živilė Baikštytė

Įspūdingus vaidmenis sukūrė Vachtangovo ir Tabakovo teatrų 10-ies aktorių trupė.

MOTERYS

Ana Čipovskaja, Lada Čiurovskaja, Asia Domskaja, Ksenija Kubasova, Anastasija Lukjanova.

VYRAI

Dmitrij Endalcev, Aleksandr Konstantinov, Pavel Popov, Denis Samoilov, Pavel Judin.

 

Tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinio dramos teatro – balandžio 13 d., trečiadienį, 19.10 val.  per LRT KULTŪRĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...