captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Antra mama“ (Que Horas Ela Volta? / The Second Mother)

Namų tvarkytoja Val dirba pasiturinčioje šeimoje San Paule ir jaučiasi šeimos nare. Ji taip pat rūpinasi septyniolikmečiu paaugliu Fabinju, kurio karjeristė motina sūnui tiesiog neturi laiko.

Namų tvarkytoja Val dirba pasiturinčioje šeimoje San Paule ir jaučiasi šeimos nare. Ji taip pat rūpinasi septyniolikmečiu paaugliu Fabinju, kurio karjeristė motina sūnui tiesiog neturi laiko. Dėl gerai mokamo, bet ne visoms moterims priimtino tarnaitės darbo Val paliko savo dukterį Džesiką ir nematė jos jau dešimt metų. Mergina pati netikėtai susiranda motiną ir praneša, kad planuoja stoti į universitetą San Paule. Val gauna savo darbdavių leidimą apgyvendinti Džesiką šeimos namuose. Savim pasitikinti ir architektūra besidominti mergina atnaujina santykius su mama, bet atsisako laikytis galiojančių taisyklių tarp šeimininkų ir tarno. Ji nieko neklaususi persikelia miegoti į erdvų svečių kambarį, nesivaržo pasivaišinti valgiu iš šaldytuvo ir peržengia padorumo ribas maudydamasi baseine su Fabinju bei jo bičiuliais.

2015 m. Berlyno kino festivalyje juosta laimėjo ne tik konfederacijos CICAE apdovanojimą, bet iškovojo ir publikos simpatijų prizą programoje „Panorama“.

Rodyta Vilniaus tarptautiniame kino festivalyje „Kino pavasaris“.

Drama

Brazilija

2015

N-14

Režisierė: Anna Muylaert

Vaidina: Regina Casé, Camila Márdila, Michel Joelsas, Helena Albergaria, Karine Teles, Lourenço Mutarelli, Bete Dorgam, Luis Miranda, Luci Pereira

 Que Horas Ela Volta?
(2015) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...