captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius" pristato Lietuvos desertų karalienę

Kai apie virtuvės šefus paskojami stebuklai, jau ir nenuostabu. Tačiau kai tie patys stebuklingi šefai ima aukštinti konditerę, be kurios jie ir neapsieina, verta suklusti. Ir taip kalbama Jekateriną Buldakovą, kitaip dar vadinamą Lietuvos desertų karaliene. 
Jekaterina Buldakova.
Jekaterina Buldakova.

Kai apie virtuvės šefus paskojami stebuklai, jau ir nenuostabu. Tačiau kai tie patys stebuklingi šefai ima aukštinti konditerę, be kurios jie ir neapsieina, verta suklusti. Ir taip kalbama Jekateriną Buldakovą, kitaip dar vadinamą Lietuvos desertų karaliene. Beje, į Lietuvą ji atvyko iš Sibiro, ištekėjusi už lietuvio, ir suprato, jog čia yra puikios sąlygos tenkinti savą pomėgį – konditeriją. Tiesa, Jekatrerina niekada ir neketino lenkti nugarą virtuvėje, juolab kad mokėsi puikiai, o štai gyvenimo keliu pasirinko visai ne prestižinę proefesiją. Nors viskas išėjo neplanuotai, tačiau įspūdingai ir  pasimokiusi pasaulinio garso Prancūzijos konditerių mokyklose, dabar konditerė laikoma saldaus stalo žvaigžde.

Apie svajones prabils ir keistos srities čempionas Saulius Davidavičius. Jo aistra – pirtis. Ir daugkartinis pirčių konkursų nugalėtojas, išmaišęs įvairiausius turnyrus, apie garą, karštį ir vantas gali kalbėti nesustodamas. Visa tai ne tik labai pagavu ir naudinga žinoti, tačiau ir keista. Mat paties Sauliaus asmenybė kelia ne menkesnį susidomėjimą. Medicinos brolis, dirbantis Vadovybės apsaugos departamente ir kas dieną saugantis pirmuosius mūsų šalies asmenis, laisvalaikiu daro puikius masažus ir svaigsta nuo pirtininko profesijos, kurią pavelėjo iš savo senelio. Ką dėl pirties malonumų ir pavojų jis pataria kitiems ir kodėl sako, jog pirtininko profesija yra labai arti medicinos?

„Stilius"  balandžio 16d., 19.40 val., per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėja – Violeta Baublienė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...