captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba"

Seniai, labai seniai Vida laukia nors kokios žinios apie brolį. Brolį, kurį yra mačiusi vos kelis kartus, ir tai tokį mažulytį, kad dabar nė negalėtų pažinti. 
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Seniai, labai seniai Vida laukia nors kokios žinios apie brolį. Brolį, kurį yra mačiusi vos kelis kartus, ir tai tokį mažulytį, kad dabar nė negalėtų pažinti. O ir kaip pažintų, jeigu nuo tų dienų praėjo daugiau nei penkios dešimtys metų? Visos Vidos žinios apie brolį tėra tai, kad antroje tėvo, Henriko Radišausko, santuokoje gimė du berniukai. Vienas iš jų anksti iškeliavo Anapilin. O štai kitas – Saulius, ir yra tas, kurį Vida matė tik vaikystėje.

Gintautas taip pat ieškojo brolio. Ir ne vieno, o dviejų. Kažkodėl, dėl jam pačiam nesuvokiamų priežasčių, negalėjusių augti kartu su juo, tos pačios moters gimdytu sūnumi.

Daugybę metų Gintautas vienumoje narstė ir narstė mamos mįslingos praeities paslaptis, ieškojo galimų atsakymų, kūrė galimas versijas. Iš menkiausių gandų gandelių lipdė savo šeimos istoriją. O ji, pasirodė, esanti gerokai skaudesnė ir tokia graudi, kad nustebino net mus, regis, tiek visko mačiusius ir tiek keisčiausių atsivėrimų  girdėjusius.

Prieš ketverius metus pasakojome istoriją, kuri, kaip ir daugelis kitų,  prasidėjo nuo tirštos nežinios. Tokios, regis neperregimos, tokios neįžvelgiamos, kad pagrindo optimistinėms prognozėms buvo mažiau nei maža.

Po  ketverių metų vėl aplankėme žavius šios istorijos herojus. O aplankę pasijautėme it gavę gerą porciją vitaminų, taip reikalingų dienoms šylant ir pavasarėjant.

„Nacionalinė paieškų tarnyba" pirmadienį, 19.30.

Laidos vedėja – Palmira Galkontaitė. 

1. Vida Radišauskienė Žvirblienė ieško brolio Sauliaus Radišausko.

2. Gintautas Kairaitis ieško brolio Mongirdo. 

3. Skaistė BražiūnaitėŠlečkuvienė ir jos brolis Martynas.Istorijos tęsinys po 4 metų.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...