captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Eurovizijos“ nacionalinė atranka: II-asis koncertas

Šį šeštadienį bus paskelbti pirmieji trys pusfinalio dalyviai, kurie išrinkti susumavus žiūrovų ir komisijos balsus po pirmojo koncerto.  
Justino Stacevičiaus („Lietyvos rytas“) nuotr.
Justino Stacevičiaus („Lietyvos rytas“) nuotr.

Šį šeštadienį atrankoje pasirodys: „Alive way“, Mundis ir Elvina, Giedrė Smolskaitė, Nėrius Pečiūra ir dainuojančios manekenės, Feliksas Merlin, Ieva Zasimauskaitė ir Gabrielius Vagelis, „Timohi“, Beissoul ir Gabrielė Griciūtė.

„Alive way“  žada sukelti revoliuciją ir nori įrodyti žiūrovams, kad jie nepamirštų būti savimi. Mundis ir Elvina dainuoja romantišką dainą; Elvina tikina, jog „Eurovizijos“ atranka jai šiuo metu yra ambicingiausias projektas. Giedrė Smolskaitė žada scenoje ne tik dainą, bet ir mini istoriją. „Sugalvok norą ir nepramiegok žvaigždėtos nakties“, – sako Giedrė.

Žinoma, prie ekranų turėtų suskubti ir Nėriaus Pečiūros gerbėjai. Vyras kartu su dainuojančiomis manekenėmis  pristatys eurovizinę dainą ir pripažins esąs ne iš šios planetos.  Parodyti žiūrovams, jog yra ir kitokios muzikos nusprenė Feliksas Merlin.

Šį šeštadienį scenoje – nemažai duetų. Ieva Zasimauskaitė  meilės duetą atliks su Gabrieliu Vageliu. Anot Ramūno Zilnio – neblaiviems klausytojams bandys įtikti  broliai „Timohi“, o vakarą užbaigs prieš metus Raigardo Tautkaus pažadėta daina. Specialiai Beissoul ir Babrielei Griciūtei jis parašė naują kūrinį...

„Eurovizijos“ nacionalinė atranka – šeštadienį 21 val., iš karto po „Panoramos“. Vedėjas Andrius Rožickas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...