captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Delfinai ir žvaigždės“: ko Aistei Pilvelytei pavydi Ruslanas Kirilkinas?

Dainininkė Aistė Pilvelytė jau kelis mėnesius gyvena ne sau įprastu, o delfinų diktuojamu tempu – kartu su kitomis Lietuvos įžymybėmis moteris Klaipėdos delfinariume rengia unikalius pasirodymus projekte „Delfinai ir žvaigždės“. Šįvakar  21:30 LRT TELEVIZIJOS eteryje atlikėja į pagalbą pasikvies ir Ruslaną Kirilkiną – greta darbo su delfinais, abu atliks Kastyčio Kerbedžio dainą „Nakty“.
Ruslanas Kirilkinas ir Aistė Pilvelytė. Eglės Sabaliauskaitės (VZX.lt) nuotr.
Ruslanas Kirilkinas ir Aistė Pilvelytė. Eglės Sabaliauskaitės (VZX.lt) nuotr.

Pats R. Kirilkinas, dalyvavęs filmavime svečio teisėmis, neslėpė džiaugsmo ir susižavėjimo projektu. „Tai, ką jaučiau per tas kelias minutes ant scenos ir ką ten išgyvenau, yra nerealus jausmas – turbūt joks žmogus negali duoti tiek šilumos ir tiek pozityvo, kiek delfinai“, – kalbėjo R. Kirilkinas.

„Neslėpsiu, aš tikrai labai pavydžiu Aistei ir visiems dalyviams. Aišku, šis projektas jiems atima daug laiko, reikalauja daug darbo, o kadangi daugelis dalyvių negyvena Klaipėdoje, keliauti irgi tenka daug. Bet tos akimirkos, kurias jie praleidžia su delfinais – to aš labai labai jiems pavydžiu tokiu tikrai baltu pavydu“, – šypsojosi atlikėjas.

Vis dėlto puiki daina ir jos atlikimas nepapirko renginio komisijos. Už darbą su delfinais A. Pilvelytė šįvakar sulauks bene prasčiausių komisijos įvertinimų, iki šiol išsakytų dviejuose laidos sezonuose. „Mieliausioji mano, po tokio puikaus pasirodymo praėjusią savaitę... Net nežinau, tik pamaitinti delfinus ir parodyti jiems kryptį... esu labai nustebęs, šiandien iš manęs gausi tikrai mažus balus“, – neslėpdamas nusivylimo kalbėjo paprastai pakilios nuotaikos komisijos narys Vytenis Pauliukaitis.

Nepaisant šykščių komisijos balų, A. Pilvelytė didelio nusivylimo savo pasirodymu nerodė. „Aš iki šiol mėgaujuosi tomis emocijomis, kurias suteikia delfinai. Kai gali pašokti vandenyje su delfinu, apima visiškas atsipalaidavimas ir ramybė. Tiesiog pažiūri gyvūnui į akis ir nebesupranti, nei kas čia vyksta, nei kur iš viso esi“, –  su šypsena kalbėjo A. Pilvelytė.

Atlikėja tikina, kad nepaisant visko ji vis tiek lauks savo gerbėjų balsų – pirmiausiai todėl, kad visos balsavimo metu surinktos lėšos bus skirtos delfinariumo terapijos centro įrangai. „Man labai gera ir svarbu jausti, kad savo dalyvavimu prisidedu prie kažko didesnio, kažko gero ir svarbaus“, –  kalbėjo „Delfinų ir žvaigždžių“ dalyvė.

„Gal vieną savaitę vienam pasiseka geriau, kitam – prasčiau, bet vienas iš projekto tikslų yra paviešinti ir painformuoti žmones apie atnaujintą terapijos centrą ir apie vykstančią delfinų terapiją. Aš tikrai labai tikiuosi, kad savo dalyvavimu visi mes padėsime surinkti terapijos centro įrangai reikalingus pinigus“, – pridūrė A. Pilvelytė. Žiūrėkite ir balsuokite už labiausiai patikusius „Delfinų ir žvaigždžių“ pasirodymus jau šįvakar, 21:30, tik per LRT TELEVIZIJĄ!

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...