captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: kaip myli prancūzai?

Kurti poros santykius – tai ne sniegą kasti. Taip juokauja džiaugsmo mokytoju prisistatantis psichologas Darius Ražauskas ir tikina, jog tarpusavio santykių darna ne veltui vadinama menu. 
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Čia reikia ne tik išminties, bet ir kūrybos. Kaip tą kūrybą įgyvendinti kasdien, Darius, skraidantis su paskaitomis paskui po pasaulį išsimėčiusius lietuvius, gali pamokyti ir paaiškinti. Kaip vyrams „užsitarnauti“ moterų palankumą? Kaip moterims susigaudyti, ką galvoja vyrai, kai jie tyli? Santykių psichologijos paslaptys ir jų įveikimo būdai su jaunuoju santykių žinovu.

Kaip myli prancūzai? Clotilda Solange Rigoud, jau septynerius metus Lietuvoje namus atradusi prancūzė, atsakys ir į tai. „Visada žinojau, kad noriu dainuoti ir vaidinti kine, tai mano aistra ir pašaukimas, o savo šaly man reikėtų labai ilgai laukti, kol galėčiau kažko pasiekti“, – neslepia prancūzaitė. Ji pradėjo mokytis kalbėti lietuviškai, nes norėjo suprasti, iš ko mes juokiamės, tačiau suprato ir tai, kad apie prancūzus mes mąstome stereotipais. Edita Piaf, sūriai, vynas, kvepalai ir mada, juokiasi Clotilde, dėvinti tik lietuviškus drabužius ir Prancūzijoje laikoma per stora. Kaip storėja prancūzės ir kodėl Lietuvoje yra visos galimybės gyventi geriau?

Laida „Stilius“ – balandžio 2 d., 19.40 val., per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėja –  Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...