captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba"

Antrąją šv. Velykų dieną - labai skirtingos,  labai jautrios ir išlauktos  paieškų istorijos. Tikro gyvenimo istorijos.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Pradėsime nuo tų, kurios vis dar laukia savo žiūrovo, laukia, kada pagaliau bus įmintos ir kada išsisklaidys jas gaubianti nežinia.

Ponia Rūta - rastinukė. Rasta Kaune, tokioje neįprastoje vietoje, kad lig šiol jos atsiradimą lydi begalės mįslingų spėlionių - kas ją pagimdė ir kas ją paliko?

Vilnietę Gražiną  seniai persekioja įkyrios mintys apie kadaise artimą žmogų. Žmogų, kurį tiesiog kažkur pametė lekiančių dienų sūkuryje, tačiau kuris niekada nebuvo dingęs iš jos širdies ir atminties. O tas žmogus - jos jaunystės laikų draugė Jūratė, kadaise Juškaitė, gimusi 1955-ųjų rugsėjo 24-tąją ir Vilniaus medicinos mokykloje įgijusi felčerės kvalifikaciją. Kur ji šiandien?

O štai ankstyviausi Teresės  prisiminimai - tai kelionė traukiniu iš kažkur į Vilnių. Ne į savus, o į valdiškus namus. Apie tai, kad ten, kažkur, iš kur buvo išvežta, liko namai, kuriuose gimė ir augo pirmuosius savo gyvenimo metus, moteris, kurią tikriausiai, vadino mama, ir sesuo, Teresė sužinojo tik gerokai vėliau. O kai sužinojo, ir pradėjo savo artimųjų paieškas.

Na o laidos pabaigoje  labai graži  ir jautri dviejų seserų paieškų istorija. Kai tik atsirado mūsų laida, prieš 17 metų, Neringa kreipėsi į laidą, prašydama surasti jos jaunesnę seserį. Seserį, kurią tebeprisiminė mažutę, šviesiplaukę, žydrom lyg dangus akim. Dar tada, kai jodvi buvo kartu. Daugiau nei prieš keturiasdešimt metų. 

Slinko ilgi laukimo ir nežinios metai. Iki to vieno vakaro, kuris gerokai sudrebino vaikystėje išskirtų seserų gyvenimą.  Vakaro, kuris užgriuvo su stulbinama žinia - štai ji, kadaise žydraakė jaunėlė.

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 19.30, per LRT televiziją. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close