captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pinigų karta“ kapstosi tarp melo ir tiesos

Ar vienmandatėse apygardose išrinkti Seimo nariai tęsi pažadus žmonėms pasirūpinti jų problemomis? O gal visi ikirinkiminiai pažadai besibaigiant kadencijai sprogsta kaip burbulai? Laidos komanda tikrina, ar tautos išrinktiesiems rūpi paprastas žmogus. Ir tikrina ne be kaip, o pasitelkdama į pagalbą rinkėjus, tiesa, fiktyvius.

71 Seimo nariui išsiųstas 71 laiškas iš fiktyvaus rinkėjo. Specialiai tam sukurtos elektroninio pašto dėžutės, sugalvoti vardai ir pavardės, sukurptos žmonių problemos. Vieni skundžiasi duobėtais keliais ir spūstimis, kiti domisi, ką Seimas nuveikė, kad sumažintų emigraciją. Ar Seimo nariai sureaguos? Ar imsis padėti paprastiems žmonėms?

„Kaip mėgsta sakyti Seimo nariai, virš Seimo aukščiau tik dangus“ , - laidoje pasakos buvęs parlamento narys Arūnas Valinskas.

„Pinigų kartos“ eksperimentas atskleis, kad prisikasti iki Seimo narių – sudėtinga. Į laiškus neatsakė pusė parlamentarų, o kai kurių atsakymai skambėjo šabloniškai. „Gauname daug laiškų, visų neįmanoma prisiminti“ , - laidoje teisinsis Seimo nariai. Nors prieš tai žurnalistams aiškins, kad atsako visiems rinkėjams.

Keli Seimo nariai nuoširdžiai domėjosi fiktyvių rinkėjų problemomis. Bet gal tai tebuvo rinkiminiai triukai?

Kuris Seimo narys fiktyviam rinkėjui siūlys stoti į partiją, o kuris stebins filosofiniais pamąstymais? Apie tai trečiadienį, 22.50 „Pinigų kartoje“ per LRT televiziją.

Laidos vedėjas Andrius Tapinas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...