captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksiniame prote" psichiatrės pagalba A. Valinskui ir A. Tapinui

„Kaip manote, kuriam iš mūsų labiau reikia jūsų pagalbos – man ar Tapinui?” – susidomėjo Arūnas Valinskas, sužinojęs, kad viena iš „Auksinio proto” žaidėjų – gydytoja-psichiatrė.  „Padėsiu abiem”, – nesutriko linksmai nusiteikusi gydytoja, smalsiai apžiūrėjusi abu „pacientus”.

45 metų gydytoja-psichiatrė Jolita Bužinskienė – protų kovų gerbėja, mėgstanti keliauti, fotografuoti, vairuoti ir klausytis muzikos. Anot Jolitos, eiti žaisti į „Auksinį protą” jai liepė sūnus. Nors gydytoja prisipažino esanti individualistė, iš pradžių jai teks pažaisti ir už komandą, nes iki individualaus žaidimo – nelengvas kelias.

„Aš nepralaimiu – aš arba laimiu, arba mokausi”, – byloja Jolitos gyvenimo moto, tačiau LRT studijoje psichiatrė buvo dar šmaikštesnė: „Gerai, kai kažkas nupjauna šaką, ant kurios sėdi – tada gali skraidyti!”

Tuo tarpu į šio trečiadienio žaidimą atvykęs Nerijus Medeišis jau kartą ant tokios šakos buvo prisėdęs.

„Praėjusį kartą mane iš „Auksinio proto” išmetė dvi moterys”, – pasiguodė antrąkart LRT studijoje žaidžiantis 28 metų biologijos ir gamtos mokytojas iš Kuršėnų.

„Mane taip pat išmetė merginos”, – prisipažino dar vienas šio trečiadienio vakaro žaidėjas 50 metų inžinierius mechanikas Raimundas Žvinakevičius iš Alytaus.

„Ir kaip jaučiatės, Jolita?” – parūpo A.Tapinui, išgirdus tiek kaltinimų moterims. – Norite apie tai pasikalbėti?” – šmaikštavo „Auksinio proto” vedėjas.

Tačiau keršto su tikisi ir dar viena vakaro žaidėja – Ingrida Kiltinavičiūtė. „Aš jau kartą stovėjau čia – lygiai toje pačioje vietoje – su penkiais vyrais, ir jie mane pašalino iš žaidimo!” – nuoskaudos negali pamiršti 23 metų VGTU Kūrybinių industrijų IV kurso studentė iš Šilutės. „Ir ką jūs galvojate apie vyrus gero?” – sukluso A.Valinskas. „Nieko!” – karingai sušuko Ingrida, nors jos gyvenimo moto raminamas: „Pralaimėti nėra blogiausia, blogiausia – nepabandyti.”

Bene ramiausia šioje kompanijoje – 34 metų vilnietė Vytautė Venckė. Tačiau šios žaidėjos profesija taip pat tinka „į kompaniją” gydytojai-psichiatrei Jolitai – Vytautė yra klinikinių tyrimų specialistė, besidominti psichologija.

Be moterų išmestų poros vyrukų, yra dar vienas jų kompanionas – 30 metų informatikas Paulius Bakutis. Dviračių pardavimo vadybininku dirbantis kaunietis, suprantama, mėgsta ir vasarą, ir žiemą važinėti dviračiais, dievina bliuzą ir Lotynų Amerikos šokius. Paulius turi dvi kates ir keturis dviračius. Tikras kolekcininkas! Beveik kolega Raimundui, kuris domisi senovine technika ir kolekcionuoja motociklus. „Iš kur atsiranda jūsų kolekcijos eksponatai?” – parūpo A.Tapinui. „Būna tokių skelbimų: „Dingo motociklas..” – juokėsi R.Žvinakevičius. – Keičiu didesnį į mažesnį, vieną parduodu, kitą perku... Nuo praėjusio mano žaidimo „Auksiniame prote”, kolekcija pasipildė dar dviem motociklais.”

Taigi, šešetas susirinko įdomus. Jėgų santykis lygus – trys moterys ir trys vyrai. Šaka, ant kurios visi sėdi – viena, o ją nupjauti gali bet kuris. Tik nuskristi į finalą pavyks taip pat tik vienam. Kuriam?

„Auksinis protas” – trečiadienį 21.30 val. per LRT televiziją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close