captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba"

Laidos pradžioje pasakojimas apie moterį, kuri jau daug metų lyg stebuklo laukia nors kokių žinių apie sesers, Marytės Kukaitytės, 1979-aisiais Vilniuje pagimdytą ir neva mirusį vaikelį. Tik ar iš tiesų mirusį? O gal kur nors paliktą, gal užaugintą kitų žmonių? Gal... begalės „gal“  ir traputė viltis bent ką apie jį sužinoti.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Neramios mintys ir nežinia jau seniai kamuoja kitų paieškų iniciatorius - Oną ir jos brolį Vaclovą. O ir kaip nekamuos, jeigu apie dar vieną seserį, Zinaidą Daugėlaitę, vienišą ir pasiligojusią, štai jau šešetą metų nežino nieko. Nežino net, ar tebėra gyva?

Nuo kadaise duotų pažadų ir priesaikų prasidėjo kita šio vakaro istorija. Anuomet, prieš daug metų, dvi kiekvienai savaip spalvingas gyvenimas. Gyvenimas, kuriame tikėjo, kad ir kas būtų, laikysis krūvoj. Deja, šiandien tas nerūpestingas, kupinas svajonių dienas mena tik senos nuotraukos ir iš atminties vis dar neišblėsę prisiminimai.

Paskutinės šio vakaro istorijos herojus Kęstutis dar gana jaunas vyras. Tačiau jo atminties kraitelėje jau žiojėja kiaurymės. Joje jau yra kai ko, ko jis nepajėgia prisiminti, apie ką, kad ir labai norėtų, nieko negali pasakyti. O tas "kai kas" - tai vyresnis Kęstučio brolis. Kur jis šiandien? Ar bent retsykiais prisimena jį, kadaise matytą jaunėlį?

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 19.30, per LRT televiziją. 

Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

1. Danutė Paškevičienė, mergautinė Kukaitytė, ieško sūnėno Kukaičio.

2. Ona ir Vaclovas Daugėlos ieško sesers Zinaidos Daugėlaitės.

3. Stasė Katinaitė Chvainickienė ieško mokslo draugės Onutės - Stefanijos Černiauskaitės - Petrauskienės.

4. Kęstutis Aleksandravičius ieško brolio Petro Aleksandravičiaus. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...