captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“ pristato: lietuvė žurnalistė, žurnalo „National Geographic“ bendraautorė

Jai dar nėra nė trisdešimties, o jos biografijoje – apdovanojimai bei pasaulinio žurnalo „National Geographic“ bendraautorystė. Iš Šilalės kilusi žurnalistė Berta Tilmantaitė pripažįsta, kad pasaulio įvairovė ją traukia. 
Žurnalistė Berta Tilmantaitė. Arturo Morozovo nuotr.
Žurnalistė Berta Tilmantaitė. Arturo Morozovo nuotr.

Ir kelionės, kurias jau išmėgino Berta, gniaužia kvapą. Tačiau šios merginos kelionių vietos ir tikslai yra tokie, kuriems retas „pasirašytų“. Ten, kur vyksta Berta, niekas nelaukia išskėstomis rankomis, nėra patogios lovos ar turistinės kasdienybės privalumų. Kartą žurnalistė išsiruošė į Sibirą, spiginant 40 laipsnių šalčiui. Tačiau buvo ir dar kurioziškesnių dalykų. Įvairiuose pasaulio kampeliuose ji ieško unikalių istorijų ir dirba svajonių darbą. Koks gi jis yra ir kas Bertą masina blaškytis po netikėčiausias vietas?

Aktorius turi būti arba gydytojas, arba magas, nes aktorystė – tai viso gyvenimo kelionė. Taip apie aktorystę mėgsta kalba Valda Bičkutė. Kino gerbėjai ją žino iš „Kolekcionierės“, „Nereikalingų žmonių“, o teatro mylėtojai – iš „Mažojo teatro“ ir „Domino“ teatro spektaklių. Tačiau aktorės gyvenime visgi esama ne tik vaidmenų. Ir netikėčiausia, kad Valda gilinasi į nieko bendra su vaidyba neturinčius dalykus. Keli iš jų – saviugdos seminarai ir namų kūrimas. Aktorė pasakoja pati sumananti, kaip turi atrodyti interjeras, pati savo svajones ir realizuoja. Ir jos minimalistiniame būste nestinga spalvų, savo istorijas slepiančių daiktų ir su šeimos vertybėmis susijusių akcentų. „Kaip būtų smagu vėl pradėti gyvenimą tik su vienu rankinuku ir be jokių daiktų“, – juokiasi Valda ir atskleidžia kitą, nematomą savo pusę.

„Stilius“ – kovo 19 d. 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ su Violeta Baubliene.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...