captcha

Jūsų klausimas priimtas

Šeštadienio vakarą paaiškės, ką Lietuva siunčia į „Euroviziją“

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė ne kartą dalyvavo populiariuose muzikiniuose projektuose, tačiau daugeliui ji tapo tikru atradimu būtent šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje. Rytoj 21 val. LRT eteryje – atrankos finalas, ir Ieva jo nekantriai laukia.

Dainininkė Ieva Zasimauskaitė ne kartą dalyvavo populiariuose muzikiniuose projektuose, tačiau daugeliui ji tapo tikru atradimu būtent šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje. Rytoj 21 val. LRT eteryje – atrankos finalas, ir Ieva jo nekantriai laukia.

„Norėčiau, kad jau šiandien būtų šeštadienis. Žiauriai įdomu, nes visiškai neaišku, kas laimės. Labai laukiu finalo ir nė kiek jo nebijau“, – šypsosi I. Zasimauskaitė.

Scenoje ji keri moterišku švelnumu, vidiniu naivumu, gražia šypsena ir romantiškos melancholijos kupina daina „Life (not that beautifull)“. Žiūrovai šią dainą ir jos atlikėją pamilo iš pirmo žvilgsnio. „Ši daina – apie tikėjimą, ji tikrai magiška, stebuklinga. Kaskart, kai ją atlieku scenoje, jaučiu nepaaiškinamą jausmą, lyg ne pati dainuoju, tarsi šalia kas nors stovėtų, – sako I. Zasimauskaitė. – Už tai, kad pasiekiau finalą, esu dėkinga nuostabiems žmonėms: aktoriui ir režisieriui Aleksandrui Špilevojui, stilistei Rūtai Lendraitytei – jos juodą suknelę vilkėsiu ir finale. Taip pat man labai padeda profesionalus šviesos dailininkas Norvydas Genys, kuris dirba Londone, pasaulinių žvaigždžių koncertuose. Jis pataria, kaip scena turi būti įšviesta mano pasirodymo metu.  Kai atsiranda tokia komanda, viskas vyksta taip, kaip turi vykti.“

Vidinės įtampos I. Zasimauskaitė visiškai nejaučia. To padeda išvengti ir kasdienės meditacijos, rytinės mantros kartojimas. Ieva pasakoja, kad apsilanko ir vedų šventykloje, įvairiose Vilniaus bažnyčiose. Ji neskaido žmonių pagal religiją, nes „visi eina viena kryptimi, tik skirtingais keliais“.

Puikią formą atlikėjai padeda palaikyti ir jos išpažįstamas sveikas gyvenimo būdas. „Aš esu vegetarė, nevartoju jokio alkoholio, svaigalų. Dėl to ir nesergu. Anądien prie Žaliųjų ežerų filmavome klipą finaliniam vakarui, teko ir batus nusiauti, bet nesušalau“, – kerinčiai šypsosi I. Zasimauskaitė.

Finalinį nacionalinės „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vakarą dėl kelialapio į didįjį konkursą Švedijoje Ieva susikaus su Rūta Ščiogolevaite, kuri ypatingai tiki savo daina, Ruslanu Kirilkinu, kuris į jausmingą kūrinį įdėjo visą savo širdį,  Erica Jennings, kuri šią savaitę suengė ne vieną savireklamos akciją, Aiste Pilvelyte, kuri atlieka vokaliai ypač stiprią dainą, ir Donatu Montvydu, kurį, atrodo, tenkins tik pirma vieta.

Kas laimės, paaiškės jau šį šeštadienį, kovo 12 d. 21 val. tik per LRT.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...