captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“

Laidos pradžioje – istorija moters, kuriai prieš septyniolika metų, pirmaisiais laidos gyvavimo metais, laida padėjo surasti brolį ir seseris. Taip pat tąsyk ji sužinojo ir apie visų jų gimdytoją. Tačiau šiandien Dalia, toks moters vardas, tebeieško. Tebeieško atsakymų į jai svarbius klausimus ir žmogaus, vienintelio galinčio į tuos klausimus atsakyti. Kas gi jis Daliai?  
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

O štai prieš porą metų, Kalėdų išvakarėse, lyg  kokią pasaką sekėme  vienos šeimos istoriją. Tik graudoka tai buvo pasaka - apie moterį, kuriai vyro buvo liepta gimdyti tik sūnus, apie viena kitos nepažįstančias seseris, apie vienos iš jų galvosopį – kodėl  saviems buvo nereikalinga?

Tąsyk čia, studijoje susitiko dvi seserys ir jas pagimdžiusi moteris. Susitiko, kad sulauktų atleidimo ir atleistų, kad pažintų viena kitą ir savo šeimos istoriją. Kaip ši pažintis, šis susitikimas pakeitė jų gyvenimą? Kuo praturtino? Pagaliau ar tebėra kartu – štai tie klausimai, dėl kurių aplankėme seseris dar kartą.

Na o paskutinė šio vakaro istorija  apie atjautą ir susvetimėjimą. Apie  žmogų, kuris metų metus gyveno tarsi užsisklendęs savo vienatvėje ir seniai liovėsi tikėjęs,  kad kam nors iš artimųjų gali rūpėti. Gal taip ir slinktų ne itin džiugios jo dienos, jeigu ne viena moteris iš jų abiejų šviesios praeities.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ pirmadienį, 19.30 val., per LRT.

Laidos vedėja – Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...