captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Keliai. Mašinos. Žmonės“: kaip paruošti automobilį žiemai, kad kelionė nevirstų kančia?

Avarijoje sužaloję žmogų garantuotai liksite vargetomis. O jeigu eismo įvykyje nukentėjo ne vienas, o keli žmonės? Tuomet neturtinė žala bus skaičiuojama šimtais tūkstančių litų...Tačiau nukentėję asmenys žalos atlyginimo gali ir nesulaukti. Kai kurie gudručiai sugeba meistriškai išsisukti nuo antstolių ir teismo priteistos žalos atlyginti neketina...  
Laidos vedėjas Valdas Vilūnas.
Laidos vedėjas Valdas Vilūnas.

Avarijoje sužaloję žmogų garantuotai liksite vargetomis. O jeigu eismo įvykyje nukentėjo ne vienas, o keli žmonės? Tuomet neturtinė žala bus skaičiuojama šimtais tūkstančių litų...Tačiau nukentėję asmenys žalos atlyginimo gali ir nesulaukti. Kai kurie gudručiai sugeba meistriškai išsisukti nuo antstolių ir teismo priteistos žalos atlyginti neketina...Klampūs labirintai, į kuriuos gali patekti bet kuris vairuotojas – šį sekmadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje „Keliai. Mašinos. Žmonės“.

Kita laidos tema: kaip greitai galima nuvykti iš taško A į tašką B užkimštose miesto gatvėse? Dėl to susilažino du netradicinių lenktynių dalyviai - vienas iš jų nusprendė važiuoti moderniu automobiliu, kitas – dviračiu. Kuo baigėsi šios įdomios lenktynės, žiūrėkite specialiame laidos reportaže.

Kaip paruošti automobilį šaltajam laikotarpiui, kad žiema nepaverstų jūsų kelionės kančia? „KMŽ“ eksperto patarimai, padėsiantys išvengti daugelio problemų atėjus šalčiams.

Primename, kad laida laukia žiūrovų pageidaujamų temų bei filmuotos medžiagos apie nepagarbų elgesį kelyje. Medžiagą galima siųsti adresu kmz@lrt.lt.

„Keliai. Mašinos. Žmonės“ – sekmadienį, lapkričio 11 dieną 17.45 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjas Valdas Vilūnas. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...