captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Nulis motyvacijos" (Zero Motivation / Efes beyahasei enosh)

Zoar ir Dafi, geriausios draugės, atlieka karinę tarnybą armijos administracijoje. Jos dega pavydu kitoms būrio kolegėms ir dažniausiai leidžia laiką žaisdamos kompiuterinius žaidimus. 

Zoar ir Dafi, geriausios draugės, atlieka karinę tarnybą armijos administracijoje. Jos dega pavydu kitoms būrio kolegėms ir dažniausiai leidžia laiką žaisdamos kompiuterinius žaidimus. Dafi nori kuo skubiau persikelti iš nekenčiamos ir nuobodžios bazės į išsvajotą Tel Avivo skyrių, kur patenka geriausios, stropiausios ir labiausiai nusipelniusios karininkės. Tuo tarpu Zoar nesvarbi vieta, į kurią dabar ją nubloškė likimas. Didžiausias rūpestis – prarasti nekaltybę. Ji net nusižiūrėjo kandidatą, tik drovisi prie jo prieiti. Išgirdusi apie Dafi svajones ir išsigandusi, kad liks viena, Zoar daro viską, kad geriausia draugė niekur neišvyktų. Tačiau aukštesnio rango pareigūnei Ramai skyrybų idėja visai patinka.

2014 m. ši juosta tapo lankomiausiu Izraelio filmu. Apdovanota 9 tarptautiniais kino apdovanojimais, tarp jų 9 Izraelio kino premijomis.

Rodyta Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ programoje.

Drama

Izraelis, Prancūzija

2014

N-14

Režisierė: Talya Lavie

Vaidina  Dana Ivgy, Nelly Tagar, Shani Klein, Heli Twito, Meytal Gal, Tamara Klingon, Yonit Tobi, Yuval Segal, Elad Smama, Moshe Ashkenazi

 Zero Motivation
(2014) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...