captcha

Jūsų klausimas priimtas

Dokumentinis filmas: „Borisas Nemcovas" (Boris Nemcov). Premjera.

Tai filmas apie Rusijos opozicijos politiką Borisą Nemcovą. Apie jo gyvenimą, karjerą ir šokiruojantį nužudymą pačiame Maskvos centre. Ši istorija atskleidžia tikrąją šiuolaikinės Putino vadovaujamos Rusijos savivalę.

2015 metų vasario 27 dieną rusų kovotojas prieš Putino režimą Borisas Nemcovas buvo klastingai nušautas visai šalia  Kremliaus. Tą pačią naktį policija iš jo buto konfiskavo visus dokumentus ir kompiuterio standųjį diską. Nuo 2000-ųjų Nemcovas atvirai puolė Putino režimą, buvo vienas iš aktyviausių jo kritikų. Prieš pat nužudymą jis parengė raportą, kuriame įrodė, kad Ukrainoje kartu su prorusiškais kovotojais kovėsi rusų kariuomenė. Dėl savo gyvybės jis nuogąstavo ir anksčiau, jautė, kad Putino žmonės bandys jį pašalinti.

Filmo autoriai analizuoja Boriso Nemcovo gyvenimą ir karjerą. Politiko, kuris simbolizavo Rusijos laisvės ir demokratijos viltį. Filme nemažai jo draugų, žinomų politikų ir oponentų, tarp jų dukters Žanos Nemcovos, Michailo Chodorkovskio ir Boriso Jelcino našlės Nainos interviu. Aptariama, kaip vyksta žmogžudystės tyrimas ir galimi jos motyvai.

Dokumentinis filmas

Rusija, Vokietija

2016

Režisierė: Milana Minajeva

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...