captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba"

Laidos pradžioje - paieškų skelbimas, kurį įrašėme, galima sakyti, paskutinėmis vienos moters viešnagės Lietuvoje akmirkomis. Tuoj po to, kai ją šnekinome, Galina, toks moters vardas, išvyko iš Lietuvos.Kas gi jai taip rūpėjo, kad nepaisydama visų kelionės rūpesčių, skubėjo susitikti su mumis?  Kas tie žmonės, kuriuos vylėsi surasti Lietuvoje? 
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Laidos pradžioje - paieškų skelbimas, kurį įrašėme, galima sakyti, paskutinėmis vienos moters viešnagės Lietuvoje akmirkomis. Tuoj po to, kai ją šnekinome, Galina, toks moters vardas, išvyko iš Lietuvos.

Kas gi jai taip rūpėjo, kad nepaisydama visų kelionės rūpesčių, skubėjo susitikti su mumis?  Kas tie žmonės, kuriuos vylėsi surasti Lietuvoje?

Vos prieš mėnesį pasakojome apie vienos moters gyvenimo dramą, apie jos pastangas susirasti kadaise paliktus vaikus, apie jos gėlą ir atgailą. Tąsyk nežinojome,  kad kai kas šio pasakojimo klausėsi itin atidžiai ir netikėtai sau pačiai atrado tai, ko daug metų nežinojo.

Ir dar vienos paieškos, dar viena istorija. Dar viena kadaise išdraskyta šeima ir ilgus metus vienas kito ieškojusios tos šeimos atžalos. Skirtingais keliais artėjusios prie šio vakaro, vakaro, kuris, tikėkimės, gerokai pakeis kievieno iš jų gyvenimą.

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 19.30.

Vedėja Palmira Galkontaitė

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...