captcha

Jūsų klausimas priimtas

Elito kinas: „Feniksas“ (Phoenix)

Berlynas po Antrojo pasaulinio karo. Iš koncentracijos stovyklos paleista žydė dainininkė Neli Lenc grįžta namo. Jos kūnas nusėtas žaizdomis, o veidas neatpažįstamai subjaurotas.

Berlynas po Antrojo pasaulinio karo. Iš koncentracijos stovyklos paleista žydė dainininkė Neli Lenc grįžta namo. Jos kūnas nusėtas žaizdomis, o veidas neatpažįstamai subjaurotas. Žydų centre dirbanti draugė Lėnė suorganizuoja chirurginę veido rekonstrukcijos operaciją. Išvaizdą daktaras bando atkurti pagal nuotrauką, tačiau moteris prabunda nepanaši į save. Nepaisydama Lėnės prieštaravimų Neli vis dažniau lankosi amerikiečių pamėgtame muzikiniame bare „Feniksas“, kur groja buvęs sutuoktinis Džonis. Žmonos mirtimi įtikėjęs vyras jos neatpažįsta ir pateikia viliojantį finansinį pasiūlymą. Apmaudą ir pyktį užgniaužusi moteris sutinka tapti savo pačios antrininke, nes trokšta susigrąžinti prarastą gyvenimą. O dar ji norisi išsiaiškinti, ar tikrai Džonis ją taip šaltakraujiškai išdavė.

Filmas rodytas tarptautinio San Sebastiano kino festivalio konkursinėje programoje, pelnė kino kritikų apdovanojimą FIPRESCI. Iš viso pelnė 14 tarptautinių kino apdovanojimų, tarp jų ir vokiečių kino apdovanojimus už geriausius moters vaidmenis aktorėms Ninai Hos ir Ninai Kuncendorf.

Rodytas Vilniaus tarptautiniame kino festivalyje „Kino pavasaris“.

Drama

Vokietija, Lenkija

2014

N-14

Režisierius: Christian Petzold

Vaidina: Nina Hoss, Ronald Zehrfeld, Nina Kunzendorf, Megan Gay, Uwe Preuss, Imogen Kogge, Feliz Römer, Trystan Pütter

 Phoenix
(2014) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close