captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba”

Istoriją žmogaus, kurio profesija - kurti spektaklius. Ar galėjo jis kada pagalvoti, kad vieną dieną, lyg kokiame spektaklyje, jam pačiam teks tapti pagrindiniu herojumi. Tik tai bus ne spektaklis, o jo paties gyvenimas.  Ir scena po scenos jam bus atskleistos jo paties gyvenimo mįslės.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

"Visada norėjau turėti brolį ar seserį. Jaučiu, kad turiu," - prisipažino pirmosios šio vakaro istorijos herojus Romas. Bėda ta, kad nuo kūdikystės užaugintas taurių, labai jį mylinčių žmonių, Romas, galima sakyti, nežinojo  nieko, apie šeimą, kurioje gimė. Nei savo biologinės pavardės, nei to, kodėl gimdytojai buvo nereikalingas.

Ir aplankėme Romą ne jo gimtajame mieste, tačiau mieste, kurį laiko savu. Kur pirmą kartą pamatė jūrą, kur suaugo ir kur, Romui nė neįtariant, jo laukė vienas, labai reikšmingas susitikimas.

Išties padėję žmonėms susitikti, niekada nežinome, kaip klostysis jų tolimesnis bendravimas. O, pasirodo,  ne visada ir perprantame tikruosius paieškų motyvus. Istorija, kurią netrukus papasakosime, prasidėjo būtent nuo tokių, nutylėtų paskatų. Tačiau dėl to, anaiptol nepykstame. Nes šį vakarą turėjome progą išvynioti dar vieną, painią, spalvingą, dramatišką vieno gyvenimo istoriją. Istoriją žmogaus, kurio profesija - kurti spektaklius. Ar galėjo jis kada pagalvoti, kad vieną dieną, lyg kokiame spektaklyje, jam pačiam teks tapti pagrindiniu herojumi. Tik tai bus ne spektaklis, o jo paties gyvenimas.  Ir scena po scenos jam bus atskleistos jo paties gyvenimo mįslės.
 

Nacionalinė paieškų tarnyba, pirmadienį, 19.30.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...