captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ieškojimai“ (The Search). Drama. Rež. Michel Hazanavicius

Filme pasakojamos dvi paralelinės istorijos apie per stebuklą išgyvenusį devynmetį čečėną našlaitį ir Rusijos kariuomenėje tarnaujantį jaunuolį Kolią. Tėvų netekęs ir po patirto šoko nekalbantis berniukas Hadžis patenka į amerikiečių kontroliuojamą vaikų prieglaudą, kurios vadovė jo globą perduoda nepriklausomos žmogaus teisių organizacijos savanorei Karol.

Filme pasakojamos dvi paralelinės istorijos apie per stebuklą išgyvenusį devynmetį čečėną našlaitį ir Rusijos kariuomenėje tarnaujantį jaunuolį Kolią. Tėvų netekęs ir po patirto šoko nekalbantis berniukas Hadžis patenka į amerikiečių kontroliuojamą vaikų prieglaudą, kurios vadovė jo globą perduoda nepriklausomos žmogaus teisių organizacijos savanorei Karol. Prancūzė išsiaiškina, kad berniukas tikisi susirasti vyresnę seserį, kuri galėjo likti gyva po rusų kareivių išpuolio. Tuo tarpu už kelių šimtų kilometrų nuo konflikto Permėje jaunas muzikantas Kolia neatsargiai parūkęs žolės įkliūva milicijos pareigūnams. Kad išvengtų kalėjimo, jis savanoriškai sutinka tarnauti Rusijos armijoje. Čia patiria išnaudojimą, būrio vyresniųjų smurtą, neapykantą ir patyčias, ir tai išsekina Kolios kantrybę.

Ši karinė drama buvo rodoma 2014 m. Kanų festivalio oficialioje konkursinėje programoje, o Sarajevo kino festivalyje balsuojant dėl Publikos simpatijų prizo užėmė antrą vietą.

Filmas rodytas  „Kino pavasario“ festivalyje.

Vaidina: Bérénice Bejo, Annette Bening, Maxim Emelianov, Abdul-Khalim Mamatsuiev, Zukhra Duishvili, Lela Bagakashvili, Yuriy Tsurilo, Anton Dolgov

Prancūzija, Gruzija

2014

N-14

Režisierius: Michel Hazanavicius

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...