captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kas iš tiesų vyksta Širvintų, arba Živilės Pinskuvienės, savivaldybėje?

Širvintose jau pusmetį vyksta didžioji galvapjūtė. Į valdžią atėjus merei Živilei Pinskuvienei vienas po kito atleidžiami savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovai. Pasikeitė mažiausiai devyni. Suprask, blogai dirbo.

Širvintose jau pusmetį vyksta didžioji galvapjūtė. Į valdžią atėjus merei Živilei Pinskuvienei vienas po kito atleidžiami savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovai. Pasikeitė mažiausiai devyni. Suprask, blogai dirbo. Užkliuvo, net ne vietoje pastatytas kavos aparatas. Kai kurie darbo vietas turėjo palikti tą pačią dieną, stebint ypatingajam savivaldybės būriui. Į atleistųjų vietas darbo partijai priklausanti merė dažniausiai skiria partijos kolegas. O skolose skęstančiai ligoninei nuo šiol vadovauja už finansinius nusikaltimus teistas asmuo. Kas iš tiesų vyksta Širvintų savivaldybėje?

Kita tema. Neturi asmens dokumento – nosies iš namų nekišk. Lazdijų rajono gyventojas Olegas asmens tapatybę įrodančio dokumento neturi jau 25-erius metus. Kuomet jo prisireikė, kreipėsi į Migracijos skyrių. Tačiau čia paaiškėjo, kad Lietuvoje gimęs ir užaugęs, kitąmet penkiasdešimtmetį švęsiąs mūsų šalies patriotas – kadaise tapo... Rusijos federacijos piliečiu. Pats to nežinodamas ir prieš savo valią.  Gelbėkite, sako dzūkas, jaučiuosi pagrobtas svetimos valstybės.

Vedėjas Daumantas Butkus.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close