captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: aktorė Ineta Stasiulytė – apie meilę, gyvenimą ir kūrybą

Kaip apie darnaus gyvenimo paslaptis kalba žmonės, tikintys meile iš pirmo žvilgsnio. Kad tokia tikrai egzistuoja, įsitikinęs gruzinas Avrahamas Kan Malakmadzė, lietuvaitę Aliną įsimylėjęs vos tik išvydo pro langą. Pora susitiko abiem svetimoje šalyje – Izraelyje ir įsikūrė madingame bohemiškame senosios Jaffos rajone. 
Aktorė Ineta Stasiulytė.
Aktorė Ineta Stasiulytė.

Kaip apie darnaus gyvenimo paslaptis kalba žmonės, tikintys meile iš pirmo žvilgsnio. Kad tokia tikrai egzistuoja, įsitikinęs gruzinas Avrahamas Kan Malakmadzė, lietuvaitę Aliną įsimylėjęs vos tik išvydo pro langą. Pora susitiko abiem svetimoje šalyje – Izraelyje ir įsikūrė madingame bohemiškame senosios Jaffos rajone.  Šiandien Alina prisimena, jog meilė prasidėjo nuo draugystės. „O šiais laikais vyrai tiesiog pamiršta tokį svarbų dalykų“, – su šypsena kalba Alina. Tačiau meilė yra viena jų gyvenimo pusė. O antrąją irgi lemia darnus poros gyvenimas ir sutarimas. Tai – sėkminga karjera. O ji puikiai klostosi tik širdyje klestint meilei ir ramybei.

Apie meilė prašnekinti aktorę Inetą Stasiulytę nėra paprasta. Tačiau kai ji prabyla, išmintis liejasi, paremta net ir vedų filosofija. „Kai kitas žmogus greta yra patenkintas ir puikiai nusiteikęs, kam nuo to yra geriau? Žinoma, man. Tai yra gana egoistiška, bet mes visą laiką tai darom dėl savęs“, - džiaugiasi moteris,  pradėjusi domėtis Indijos sveikatingumo mokslais bei moteriškumo prigimties paieškomis ir suvokusi , jog santykiai su vyrais nesiklosto atsitiktinai.

„Mano profesija labai susijus su tuo.  Ir radau įdomią jungtį, kaip tas vedų žinias ir savo profesiją, kuri leidžia kūrybiškai žiūrėti į sausą informaciją, sudėt į vieną. Iš viso to ir atsiranda  įvairiausios praktikos“, - sėkmės paslapčių Ineta nesaugo ir tikina, jog moteriškumo meno mokymų esmė – gyventi pagal savo prigimtį, nes moterys sparčiai vyriškėja, pamiršdamos savo prigimtinį pradą.

Ineta Stasiulytė išmoktais dalykais dalijasi, turi pasekėjų grupę, dėl jų važinėja į Rygą. „Ir mes ten darom įvairiausius dalykus, nuo šokio, nuo judėjimo iki meditacijų ir tiesiog plepėjimų. Niekada nebūčiau pagalvojus, kad apskritai galėčiau taip daryti, kažką teigti, pasakoti, na, bet va tam atsiranda laikas. Ir iš to, ką matau, vyksta didžiuliai mainai, energijų ir nuotaikų pasikeitimai“, – pasakoja aktorė. Tačiau sako tikrai nelaikanti savęs išmanančia moteriškumo paslaptis labiau už kitas. Vienintelis jos privalumas – ji kaip aktorė labiau moka pažvelgti į tarpusavio santykius kūrybiškai ir turi drąsos sujungti  žinias su savo išgyvenimais.

„Man pačiai labai daug reikia mokytis. Dažnai elgiuosi labai vyriškai, labiau racionaliai, tiesiog, aš tokia žemaitė mergiotė, žinau, kaip viską padaryt, man viskas aišku, turiu kategoriškumo. Žodžiu, būna, kai kartais reikia labai staigiai priimt sprendimus, man nieks nepaaiškins, aš žinau, kaip reikia padaryt geriausiai, padarysiu geriausiai pati. O jei dar kas nors kišasi... Tai tos visos žinios, kai tu supranti, kad galima ir taip gyventi. Galima vyriškai, galima moteriškai. Tačiau jeigu mes gyvensim moteriškai, būsim daug sveikesnės, daug gražesnės, daug patrauklesnės, paslaptingesnes, labiau gundančios“, – tikina Ineta.  

Tačiau kodėl žinomai aktorei to reikėjo? Ar ji blogai jautėsi, gyvendama pagal savo prigimties ritmą? „Jeigu ne jis, tai nežinau, ar būčiau pradėjus tuo domėtis. Norisi kurti santykius, norisi mėgautis jais, norisi nedaryti klaidų, norisi suprasti kada jos buvo padarytos, norisi analizuoti save, norisi suprasti savo gyvenimą ir save santykiuose“, – atvirai tikina Ineta, pripažindamas artimo žmogaus Deivido Meškausko indėlį į savęs tobulinimo procesus.  

„Jeigu nėra pagarbos vienas kitam, tada nėra nieko. Meilė neišgelbės? Na, aš tave myliu, bet žinai ką... Tai ne meile“, – vyrų ir moterų tarpusavio santykius analizuoja aktorė, pripažįstanti, jog netiki amžina meile, jei nėra kitų sudedamųjų santykių dalių.

Populiarios aktorės santykiai su jaunesniu vyru net ir po kelerių metų draugystės bei  bendro gyvenimo vis dar nepraranda nei spaudos, nei visuomenės  dėmesio. Nors  Ineta sako, jau seniai nebekreipianti į juos dėmesio, tačiau neneigia, jog pastaruoju metu daug atidžiau renkasi  renginius į kuriuos kviečiama dalyvauti.

„Kitų nuomonė yra svarbi tiek, kiek… na, įsivaizduokit, jeigu einu į gatvę ir kiek sutinku žmonių, visų klausinėju - laba diena, ką jūs apie mane galvojat?  Palyginčiau su komentarų skaitymu apie save. Ar nuo jų nuomonių mano gyvenimas keičiasi?“ – retoriškai svarsto aktorė.

Apie meilę, gyvenimą ir kūrybą vasario 13 d. 19. 40 val. per LRT TV laidą „Stilius“ su Violeta Baubliene.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...