captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: bevertės prekės – už kosminę kainą

Išleidžiate savo vaiką į mokyklą ir esate tikri, kad ne tik jo žiniomis, bet ir saugumu pasirūpins pedagogai? Jurbarko rajono, Eržvilko gimnazijoje, koridoriuje prie kabineto durų neseniai buvo sumuštas gimnazistas. Vaikino tėvai patyrė tikrą košmarą, kai namie rado sūnų, beprarandantį sąmonę. Kauno medikai diagnozavo rimtas galvos ir nugaros traumas.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.
Laidos vedėjas Daumantas Butkus.

Išleidžiate savo vaiką į mokyklą ir esate tikri, kad ne tik jo žiniomis, bet ir saugumu pasirūpins pedagogai? Jurbarko rajono, Eržvilko gimnazijoje, koridoriuje prie kabineto durų neseniai buvo sumuštas gimnazistas. Vaikino tėvai patyrė tikrą košmarą, kai namie rado sūnų, beprarandantį sąmonę. Kauno medikai diagnozavo rimtas galvos ir nugaros traumas. Tačiau dar labiau šokiravo tai, jog skriaudikams mokyklos administracija teskyrė papeikimus ir leido toliau tęsti mokslus vienoje klasėje su auka. Ką saugo Eržvilko gimnazijos vadovai: įstaigos garbę ar savo mokinių gyvybę?

Kita tema. Legalus būdas pasipelnyti iš lengvatikių: kuo brangiau parduoti bevertę prekę. Į tokių prekeivių pinkles papuolusi prieniškė išleido solidžią sumą daiktams, kurių kokybė jai kelia abejonių. „Jus ir Jūsų šeimą jau netrukus gali užklupti pinigų lietus!“ – skelbia pašto dėžutėje rasta reklama. „Suviliojo galimybė tokiu būdu laimėti sumą, kurios gyvenime nesu turėjusi“, – guodžiasi moteris ir savo pavyzdžiu ragina neužkibti kitus.
 

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...