captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: ar visada žinome, kokio senumo vištieną perkame?

Ne vienerius metus sostinėje klestėjęs šešėlinis vištienos verslas – demaskuotas. Uždarytas ir nelegalus, antisanitarinėmis sąlygomis tarp Lazdynų daugiabučių veikęs mėsos cechas. Iš Lenkijos atvežta nelegali paukštiena buvo pardavinėjama parduotuvėse ir turgavietėse.

Ne vienerius metus sostinėje klestėjęs šešėlinis vištienos verslas – demaskuotas. Uždarytas ir nelegalus, antisanitarinėmis sąlygomis tarp Lazdynų daugiabučių veikęs mėsos cechas. Iš Lenkijos atvežta nelegali paukštiena buvo pardavinėjama parduotuvėse ir turgavietėse. Neretai jos galiojimo laikas būdavo pasibaigęs. Jūsų dėmesiui – specialus žurnalistinis reidas po įtartinas mėsos parduotuves ir turgų. Ar tikrai visada žinome, iš kur ir kokio senumo vištieną perkame?

Kita tema. Supainioti adresai, neteisingai nustatyta diagnozė ir netinkami patarimai nelaimės ištiktiems žmonėms. Skambutis pagalbos numeriu 112 gali kainuoti gyvybę, atvirai teigia Greitosios pagalbos medikai, prabilę apie Bendrojo pagalbos centro nesugebėjimą vykdyti jiems patikėtų užduočių. Kur skambinti ištikus nelaimei ir kodėl jau trylika metų gyvuojanti pagalbos tarnyba toliau skandalingai garsėja skaudžiausiose Lietuvos tragedijose?
 

Vedėjas Daumantas Butkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...