captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: lietuvė iš Zarasų sveikos gyvensenos moko amerikiečius

Aplankyti Zarasų rajone gyvenančių tėvų Daiva Gaulytė kasmet skrenda iš tolimos Aliaskos, tapusios jai namais. „Niekada negalvojau, kad man patiks Aliaska, juk ten taip šalta ir neįdomu, –  sako Daiva, gyvenusi šiltoje Floridoje, vėliau Las Vegase. – Dabar tikrai nenorėčiau gyventi niekur kitur. Juk Aliaskoje toks skanus maistas“, –  juokiasi amerikiečius sveikos mitybos ir kokybiškos gyvensenos mokanti lietuvė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.
Laidos vedėja Violeta Baublienė.

Aplankyti Zarasų rajone gyvenančių tėvų Daiva Gaulytė kasmet skrenda iš tolimos Aliaskos, tapusios jai namais. „Niekada negalvojau, kad man patiks Aliaska, juk ten taip šalta ir neįdomu, –  sako Daiva, gyvenusi šiltoje Floridoje, vėliau Las Vegase. – Dabar tikrai nenorėčiau gyventi niekur kitur. Juk Aliaskoje toks skanus maistas“, –  juokiasi amerikiečius sveikos mitybos ir kokybiškos gyvensenos mokanti lietuvė. Prieš dvidešimt metų, laimėjusi žaliąją kortą, ji apie tai net nesvajojo. Be to, euforija išsklaidė pati Amerika. Sunkus darbas, pašlijusi sveikata ir Daivai nenuskambėjo medikų verdiktas –  arba keiti gyvenimo būdą, arba po pusės metų nebereiks nieko. Kaip pasikeitė moters gyvenimas ir kokį gyvenimo kelią ji pasirinko? Ir kaip ji tapo itin gerbiama sveikos gyvensenos mokytoja?

Jei Tel Avivo gyventojui pasiūlytum susitikti prie raitelio, jam nekiltų klausimų, kur tai yra. Mažai kas žino, jog žymiąją pirmojo Tel Avivo mero skulptūrą sukūrė lietuvių kilmės žydas Dovydas Zundelovičius, Izraelyje gyvenantis jau 25-erius metus. Čia jis užaugino šeimą, susikūrė gyvenimą, įsteigė meno mokyklą. Skamba idiliškai, bet tiesa ta, kad gyvenimas buvo ręstas tik savo ir niekieno kito rankomis. Ir gana nelengvai. Ar šiam Izraelyje žinomam žmogui būtų buvę įdomu gyventi kitaip?

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...