captcha

Jūsų klausimas priimtas

Romantinė komedija „Keliamieji metai“ (Leap Year)

Nors Ana ir Džeremis  jau paminėjo ketvirtąsias artimos draugystės metines, jis ir vėl jai nepasiperša, tad aktyvioji mergina nusprendžia, kad netrukus išaušianti vasario 29-oji – puiki proga veikti jai pačiai. Tačiau Džeremis tuoj pat po metinių išvyksta į kitą pasaulio kraštą, Airiją.

Vaidina: Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott, John Lithgow, Tony Rohr, Noel O’Donovan, Pat Laffan, Alan Devlin, Ian McElhinney

Airijoje gyva sena tradicija, kad ilgai draugavus su vaikinu, kuris nesiryžta pasipiršti, iniciatyvą mergina gali perimti į savo rankas. Tai įmanoma tik kartą per metus – vasario 29 dieną.

Nors Ana ir Džeremis  jau paminėjo ketvirtąsias artimos draugystės metines, jis ir vėl jai nepasiperša, tad aktyvioji mergina nusprendžia, kad netrukus išaušianti vasario 29-oji – puiki proga veikti jai pačiai. Tačiau Džeremis tuoj pat po metinių išvyksta į kitą pasaulio kraštą, Airiją. Tai Anos aistrų neatvėsina ir ji ryžtingai išsiruošia pasitikti savo ateities. Netrukus paaiškėja, kad įsimylėjėlius skiria ne tik atstumas, bet ir daugybė kitų dalykų. Merginos kelionę sužlugdyti gali gamtos išdaigos, dėl jų  nepakyla Anos lėktuvas, neplaukia laivai, sekmadieniais nevažiuoja taksi. Priversta savo planus atidėti bent parai netikėtai viešbučio bare ji susipažįsta su mielu vaikinu Deklanu.

JAV, Airija

2010

N-7

Režisierius: Anand Tucker

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...