captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Putino šalininkai. Kur link suka rusai?“. Dokumentikos premjera. Vokietija, 2015.

Filmo autoriai atvyko į Rusiją, kad pabandytų suvokti, kaip patys rusai vertina savo dabartinį prezidentą ir ko tikisi ateityje. Bandoma suvokti, kaip keičiasi viena galingiausių pasaulio valstybių. Kalbinami skirtingo išsilavinimo ir amžiaus, įvairių pažiūrų žmonės, kokia jų nuomonė apie šių dienų savo šalies padėtį, apie sankcijas, taikomas Rusijai, rublio devalvaciją ir pingančią naftą, augančias maisto produktų ir kitų prekių kainas, apie šalies užsienio politiką.

Filmo autoriai atvyko į Rusiją, kad pabandytų suvokti, kaip patys rusai vertina savo dabartinį prezidentą ir ko tikisi ateityje. Bandoma suvokti, kaip keičiasi viena galingiausių pasaulio valstybių. Kalbinami skirtingo išsilavinimo ir amžiaus, įvairių pažiūrų žmonės, kokia jų nuomonė apie šių dienų savo šalies padėtį, apie sankcijas, taikomas Rusijai, rublio devalvaciją ir pingančią naftą, augančias maisto produktų ir kitų prekių kainas, apie šalies užsienio politiką. Savo mintimis dalijasi jauna politikos aktyvistė Irina Volodčenko, laivo kapitonas Viktoras Ždanenkovas, šventikas iš Pamaskvės miestelio ir kiti. Kartu kalbama apie politikų veiklą, vis labiau ryškėjantį šalyje agresyvų patriotizmą.

(Putins Volk – Wohin wollen die Russen? / Putin’s People – What Do The Russians Want?)

Dokumentinis filmas

Vokietija

2015

Filmo autoriai: Ulrich Adrian, Golineh Atai, Olaf Bock, Anja Bröker, Stefan Stuchlik, Birgit Virnich, Florian von Stetten

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...