captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: legendinis „Pink Floyd“ vadybininkas žvaigždžių ieško ir Lietuvoje

Kartais gyvenimas nuveda ten, kur net nesapnuoji. Taip tikina Lietuvoje viešėjęs muzikos vadybininkas Peteris Jenneris. Po studijų Kembridžo universitete tapęs ekonomikos profesoriumi, jis buvo tas žmogus, kuris atrado tuomet dar niekam nežinomą britų grupę „The Pink Floyd Sound“.
Muzikos vadybininkas Peteris Jenneris. wikipedia.org nuotr.
Muzikos vadybininkas Peteris Jenneris. wikipedia.org nuotr.

Kartais gyvenimas nuveda ten, kur net nesapnuoji. Taip tikina Lietuvoje viešėjęs muzikos vadybininkas Peteris Jenneris. Po studijų Kembridžo universitete tapęs ekonomikos profesoriumi, jis buvo tas žmogus, kuris atrado tuomet dar niekam nežinomą britų grupę „The Pink Floyd Sound“. Dabar legendinė „Pink Floyd“ laikoma viena sėkmingiausių roko grupių muzikos istorijoje, pardavusi daugiau nei 200 milijonų albumų pasaulyje. O pats Jenneris, neretai žvaigždžių ieškoti užsukantis ir į Lietuvą,  apie tuometinius šlovės laikus pasakoja taip, lyg tai būtų vakar.

Stiliaus kūrėjų kontekste savo įvaizdžiais ryškėjanti stilistė  Austėja Jablonskytė, neretai pavadinama ikona. Flamingas ant galvos vestuvių ceremonijai ar kukli eilutė šiokiadieniui, tačiau kaskart Austėja prikausto aplinkos dėmesį. Pamėgintos teisės studijos, pabandytas modelio kelias merginos širdies nedžiugino. Tačiau kostiumo dizaino mokslai jai buvo pats tas. „Drabužius net sapnuoju, apie juos galvoju kasdien“, – neslepia šiandien populiariausio Lietuvoje savaitinio žurnalo fotosesijoms diriguojanti Austėja ir net neabejotina, jog ji – savo lėkštėje. Kaip susikurti savo stilių ir jame gerai jaustis, ką pirkti ir ko vengti, bėgti paskui madą ar laikytis atokiau nuo jos? Klausimai, kurie Austėjai aiškūs kaip dukart du.

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...