captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Savaitė“

  Mirtį nešančių pareigūnų aukos. Gyvybės nesugrąžinsi, bet ar galima iš valstybės išsireikalauti kompensacijų?

 

Mirtį nešančių pareigūnų aukos. Gyvybės nesugrąžinsi, bet ar galima iš valstybės išsireikalauti kompensacijų?

 

Į Londoną per Venesuelą – nesvetingą krepšiniui šalį? Ką šiandien žinome apie Venesuelos pasirengimą surengti olimpinį atrankos turnyrą?

 

Šią savaitę Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo savo ilgą vasarą. Druskininkuose iki birželio 5 dienos vyks rinktinės stovykla, o nuo birželio 6-osios ji persikels į Palangą. Liepos 2-8 dienomis Venesuelos sostinėje Karakase vyks olimpinės atrankos varžybos, po kurių trys komandos gaus paskutinius kelialapius į olimpines žaidynes Londone. Pasataruoju metu Lietuvoje imta nuogąstauti dėl atrankos turnyro Venesueloje. Ten gyvenantys arba iš ten sugrįžę lietuviai pasakoja labai nemalonius dalykus apie šią šalį. Joje nesaugu, klesti smurtas, korupcija, užsieniečiai dažnai apvagiami. Arena tvarkoma vangiai, dar balandį ji stovėjo užkalta, joje buvo įsikūrę benamiai, aplinkui smarvė ir siaubinga nešvara. Lietuvos krepšinio federacijos vykdomasis direktorius Paulius Motiejūnas  lankėsi Vensueloje ir apžiūrėjo areną, domėjosi, kaip vyksta pasirengimas. P. Motiejūnas – „Savaitės“ svečias.

 

 

Liguista baimė likti be geidžiamo ar sveikas noras įrodyti savo reikalingumą Lietuvai verčia partijas burtis ir vienytis prieš rinkimus?

 

Atsakymai į klausimus ir įvykių komentarai „Savaitėje“ sekmadienį iškart po „Panoramos“, 20.45 val. Laidą veda Nemira Pumprickaitė. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...