captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: rekordinė elektros grobstymo byla

Darbas praustuvų gamykloje dviem jauniems vyrams baigėsi tragiškai. Paaiškėjo, kad Kauno įmonėje dirbusiems vyrams plaučius suėdė dulkės. Kenksmingoje aplinkoje darbininkai valandų valandas praleisdavo be specialių kaukių. Arba nešiojo netinkamas. Diagnozė šiurpi – nepagydoma plaučių liga

Darbas praustuvų gamykloje dviem jauniems vyrams baigėsi tragiškai. Paaiškėjo, kad Kauno įmonėje dirbusiems vyrams plaučius suėdė dulkės. Kenksmingoje aplinkoje darbininkai valandų valandas praleisdavo be specialių kaukių. Arba nešiojo netinkamas. Diagnozė šiurpi – nepagydoma plaučių liga. Vienam, deja nepadėjo net plaučių transplantacija ir teko atsisveikinti su gyvybe. Kitas trisdešimtmetis pripažintas neįgaliu. Itin reta liga susirgusiems vyrams darbdaviai padėti nepanoro ir atsakomybės neprisiimė. Darbo lietuviškoje įmonėje kaina – dulkių suėsti plaučiai ir ankstyva mirtis.

Kita tema. Beveik devyni tūkstančiai eurų. Tiek kaunietė Zuzana Ramutė Kuprėnaitė turi sumokėti, kad savo name jai netektų  žvakėmis šildytis ir pasišviesti. Visą gyvenimą tvarkingai už elektrą mokėjusi moteris šiandien yra kaltinama dešimčių tūkstančių kilovatvalandžių vagyste. Tačiau kalta ir juolab, skolinga – nesijaučia. Specialus tyrimas – apie mįslingą, detektyvinę-inžinerinę ir rekordinę  elektros grobstymo bylą.

„Specialus tyrimas“ ketvirtadienį, sausio 28 d., 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjas Daumantas Butkus..
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...