captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stilius“: devyni šimtai kilometrų pėsčiomis

Monika Budinaitė Žadeikienė – jaunosios kartos autorė – rašymą vadina tiesiog darbu. Trys išleisti romanai ir dar net nėra trisdešimties. „Nelengva pas mus būti rašytoju jau vien dėl to, kad lietuviai, nelabai myli savo autorius“, – atvirai sako Monika ir toliau ketina gyvenimą sieti su rašymu.
Rašytoja Monika Budinaitė-Žadeikienė. K. Kaziliūnienės nuotr.
Rašytoja Monika Budinaitė-Žadeikienė. K. Kaziliūnienės nuotr.

Monika Budinaitė Žadeikienė – jaunosios kartos autorė – rašymą vadina tiesiog darbu. Trys išleisti romanai ir dar net nėra trisdešimties. „Nelengva pas mus būti rašytoju jau vien dėl to, kad lietuviai, nelabai myli savo autorius“, – atvirai sako Monika ir toliau ketina gyvenimą sieti su rašymu. Po filologijos, vėliau kosmetologijos studijų, ji rašė scenarijus televizijai, dirbo kosmetologe. Tačiau tai dar ne viskas. Vieną dieną jaunoji kūrėja leidosi į piligriminę kelionę. Devyni šimtai kilometrų pėsčiomis. „Neslėpsiu, tikrai buvo dienų, kai pagalvojau, koks velnias mane čia nešė“, – juokiasi Monika ir širdingai dėkoja savo sutuoktiniui, kuris sudaro sąlygas jai gyventi taip, kaip norisi.

Kiekvienas, besirūpinantis savimi, puikiai suvokia, jog šiuolaikiškas gyvenimo būdas neatsiejamas nuo mankštinimosi. Sportas ir judėjimas – mūsų dienų mantra. Tačiau kodėl tik pavieniai treneriai pritraukia šimtus susidomėjusiųjų. Ignas Bakėjus – vienas iš tokių, skatinantis judėti visaip ir kuo daugiau. Tačiau to, ko jis moko, verta pamatyti kiekvienam. „Viskas yra labai paprasta, eiti į prabangius sporto klubus tikrai nebūtina, tobulam kūno mankštinimui pakanka pusantro kvadratinio metro, svarbu, kad tilptų mankštos kilimėlis“, – sako pirmasis Lietuvoje sertifikuotas „insanity“ treniruočių instruktorius, išgarsėjęs ypač intensyviomis treniruotėmis, žadančiomis greitus ir ryškius išvaizdos pokyčius. Tačiau ar intensyvumas naudingas kūnui? Ir kokius geriausius patarimus Ignas dalija, kai šalta ir tamsu, o prie stalo vis dar užsimirštame?

Vedėja Violeta Baublienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...