captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Naktinis ekspresas“: pernykštis sniegas kultūros politikoje

Lietuvos politikai šią žiemą kantriai laukė sniego, tarsi būtų kam slapta prisiekę – iki tol neskirsime nė cento kultūros ir švietimo projektams šalies spaudoje, internete, radijuje ir televizijoje.
Savaitraščio „Šiaurės Atėnai“ redaktorė Giedrė Kazlauskaitė.
Savaitraščio „Šiaurės Atėnai“ redaktorė Giedrė Kazlauskaitė.

Lietuvos politikai šią žiemą kantriai laukė sniego, tarsi būtų kam slapta prisiekę – iki tol neskirsime nė cento kultūros ir švietimo projektams šalies spaudoje, internete, radijuje ir televizijoje. Visus metus biurokratai tvarkė naujus Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo nuostatus, kol staiga paaiškėjo, kad visa žiniasklaida lieka be pinigų mažiausiai tris mėnesius. Bado dietos išvarginti kultūros leidinių redaktoriai surengė absurdo akciją prie Vyriausybės – nešiojo sniegą prie „Varpo“ redaktoriaus Vinco Kudirkos paminklo. Ir staiga kitą dieną taip laukiami nuostatai buvo patvirtinti.

Apie kultūros žiniasklaidą, kultūros politikų požiūrį, apie ilgus metus besitęsiančią išbandymų grandinę pokalbis studijoje su savaitraščių „Šiaurės Atėnai“ redaktore Giedre Kazlauskaite,  „7 meno dienos“ redaktore Agne Narušyte ir „Literatūra ir menas“ redaktoriumi Gyčiu Norvilu.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė, režisierė Jolanta Stripeikienė.

„Naktinis ekspresas“ – sausio 26-ą d., antradienį, 22.00 val. per LRT Kultūrą

Laida kartojama trečiadienį 12.00 val., šeštadienį, 22.30 val.

https://www.facebook.com/pages/Naktinis-ekspresas-TV-laida-LRT-Kult%C5%ABra/229286750563705

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...