captcha

Jūsų klausimas priimtas

Penki vyrai, moteris ir kūdikis „Auksiniame prote”

„To dar nebuvo – „Auksiniame prote” ne šeši, o septyni žaidėjai ! Dar negimęs, o jau „Auksiniame prote”! Kūdikis bus ir auksinis, ir protingas !” – džiūgavo ir linkėjo populiariausio intelektinio žaidimo „Auksinis protas” vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

„To dar nebuvo – „Auksiniame prote” ne šeši, o septyni žaidėjai! Dar negimęs, o jau „Auksiniame prote”! Kūdikis bus ir auksinis, ir protingas!” – džiūgavo ir linkėjo populiariausio intelektinio žaidimo „Auksinis protas” vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

Visi protų mūšių mėgėjų keliai veda į „Auksinį protą” LRT studijoje. Vieni čia debiutuoja, kiti jau kelius pramynę, treti dar negimę, o jau „Auksiniame prote”!

32 metų valstybės tarnautoja Vaida Timinskienė – pirmoji besilaukianti žaidimo dalyvė LRT studijoje. Suprantama, kad jai buvo rodomas išskirtinis dėmesys. „Ar nepavargsite stovėti visą žaidimą? Gal jums kėdę atnešti? Gal vandens?” – pasipylė „Auksinio proto” komandos klausimai. „Jei jau gimdysite, šaukite, stabdysime filmavimą”, – juokėsi A.Valinskas. „Ar jau žinote, kas bus – berniukas ar mergaitė?” – domėjosi A.Tapinas. Vaida patikino specialiai nesidomėjusi, nes vienodai laukianti ir berniuko, ir mergaitės. „O jūs, vyrai, žiūrėkit, nemėginkit jai padaryt nieko blogo! – perspėjo žaidimo dalyvius A.Valinskas. – Juk žinote, kas pagal prietarus jūsų laukia...”

Penki vyrai – tai: 26 metų socialinis darbuotojas iš Elektrėnų Dovydas Bliujus, 35 metų cecho vadovas iš Kauno rajono, Jonučių II kaimo Vilius Lukševičius, 45 metų paštininkas iš Kauno Remigijus Surgaitis, 31 metų IT administratorius iš Nemenčinės Raimundas Šarko Purkevič ir 46 metų automobilių detalių pardavimo specialistas iš Kauno Aretas Šimelis.

Keturi iš jų LRT „Auksiniame prote” debiutuoja, o štai kaunietis paštininkas Remigijus Surgaitis – praėjusio sezono superfinalininkas. Jam iki pergalės ir kelionės aplink pasaulį trūko tik vieno mažo žingsnelio. Mėgstantis spręsti kryžiažodžius ir įvairius proto žaidimus, dalyvavęs „Taip.Ne”, „Žodžių mūšyje” ir daugelyje kitų intelektinių žaidimų, Remigijus vėl siekia pergalės ir cituoja savo gyvenimo moto: „Visas mūsų gyvenimas yra žaidimas.”

Daugelyje TV žaidimų yra dalyvavęs ir Remigijaus kraštietis – kaunietis Aretas Šimelis. Jam dar patinka ir futbolas, ir intelektualūs kortų žaidimai, ir kelionės.

Labiausiai keliauti mėgsta ir Vilius Lukševičius, tad pagrindinis „Auksinio proto” prizas – kelionės po šešias Europos sąjungos šalis jį labai vilioja.

Elektrėniškio Dovydo pomėgiai – automobiliai, tautiniai šokiai ir, žinoma, protų kovos. „Nepamirškite svajoti, svajonės pildosi!” – nusiteikęs smagiam žaidimui Dovydas.

Kaip geriausias „Auksinių Europrotų” komandos narys iš Nemenčinės į žaidimą LRT studijoje deleguotas Raimundas Šarko Purkevič. Ar tikisi laimėti? „Ai, kaip nors pavyks!” – juokiasi Raimundas.

Penki vyrai, moteris ir kūdikis „Auksiniame prote” – jau šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ!

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...