captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Auksiniame prote” – cirkas

„Auksiniame prote” linksma visada, bet cirko dar nebuvo! O šįkart bus ir originalus cirko numeris, ir pasakojimų apie tolimas keliones, unikalias kolekcijas bei korėjietišką muziką.

„Auksiniame prote” linksma visada, bet cirko dar nebuvo! O šįkart bus ir originalus cirko numeris, ir pasakojimų apie tolimas keliones, unikalias kolekcijas bei korėjietišką muziką.

Į „Auksinį protą” žaisti atvykęs vilnietis, 21 metų VU matematikos ir informatikos fakulteto studentas Lukas Klebonas, žaidimo vedėjus Arūną Valinską ir Andrių Tapiną sudomino savo pomėgiu – vaikinas mėgsta žongliruoti įvairiais objektais. Nukabinę nuo LRT koridorius puošiančios eglutės kelis žaisliukus, Arūnas ir Andrius pasiūlė vaikinui parodyti, ką sugeba.

„A, su trimis žaisliukais ir aš moku, jokių problemų, – pakomentavo A.Valinskas. – Parodykite, kaip mokate žongliruoti su keturiais!” Kaip sekėsi vaikinui šis cirko numeris, pamatysime jau šį trečiadienį „Auksiniame prote” per LRT televiziją.

Beje, matematiką studijuojantis L. Klebonas yra dalyvavęs įvairiose matematikos ir fizikos olimpiadose. Šeštajame Lietuvos π čempionate Lukas užėmė 2 vietą, teisingai surašęs net 609 π skaitmenis po kablelio!

34 metų Lietuvos energetikos instituto mokslo darbuotojas iš Vilkijos Darius Justinavičius A. Valinską ir A.Tapiną taip pat sudomino savo pomėgiu – vyras kolekcionuoja alaus skardines.

„O pilnas ar tuščias? Ir kiek jų jau turite?” – iškart parūpo Arūnui. Darius prisipažino, kad į kolekciją patenka ir jo paties ištuštintos alaus skardinės, bet dalį jų iš įvairių šalių yra parvežę ir padovanoję draugai, o dabar kolekcijoje turi per 5000 skardinių.

„Egzotiškiausios skardinės, turbūt, iš Afrikos, nes jų sunkiausia gauti, bet internete susiradau skardinių kolekcionierių afrikietį, nusiunčiau jam kelias lietuviškas, taip mainais gavau afrikietiško alaus skardinių, – pasakojo D.Justinavičius. – Turiu skardinių iš Centrinės Amerikos, jų taip pat sunku gauti, o kartą draugai skardinę parvežė net iš Fidžio.”

37 metų pardavimų vadybininkas iš Kauno Deividas Belovas nei kolekcijomis, nei cirko numeriais pasigirti negali, bet mėgsta važinėtis motociklu ir groti gitara! Ir, žinoma, žaisti protų mūšius, nes „Auksiniame prote” jis jau antrą kartą.

Vilniuje gyvenantis iš Pakruojo rajono Guostagalio kaimo kilęs 36 metų vienos įmonės direktorius Marius Mateliūnas gali pasigirti matęs nemažai pasaulio, mat dirbo kruiziniame laive. Iš visų matytų šalių Mariui labiausiai patiko Vietnamas.

26 metų UAB „Ukmergės butų ūkis” direktorius Giedrius Pocius – vienas iš gyvų „Auksinio proto” žaidimų komandos narys, kolegų deleguotas žaisti LRT studijoje. Ukmergėje protų mūšius žaidžia apie 8–9 komandas.

Įdomus 25 metų studentės iš Kauno Eglės Vaškevičiūtės pomėgis – mergina nustebino A.Tapiną, pasisakiusi, kad mėgsta korejietišką muziką.

„Aš, prisipažinsiu, iš korėjiečių muzikantų žinau tik Psy. Ar jums patinka šis atlikėjas?” – Eglės paklausė A.Tapinas. „Man jis kaip tik ir nepatinka, nes jis – ne mano skonio”, – atrėžė mergina. „O jūsų skonio koks atlikėjas?” – susidomėjo A.Tapinas. „Šiuo metu man labiausiai patinka grupė „Mamamoo”, – nusišypsojo Eglė. „Ar esate girdėjęs grupę „Mamamoo”, Arūnai?” – paklausė A. kolegos A. Valinsko. „Žinoma, tai mano mėgstamiausia! – atrėžė Arūnas. – Kaip galima nežinoti grupės „Mamamoo”?! Jūs ką, rimtai nežinote grupės „Mamamoo”? „Aš… pamiršau…” – sutriko A. Tapinas.

Taigi, kompanija šauni, klausimai – įdomūs, tad kova šį trečiadienį bus nepakartojama! Cirkas ir kitos linksmybės „Auksiniame prote” – jau šį trečiadienį 21.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ!

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...