captcha

Jūsų klausimas priimtas

Nacionalinė paieškų tarnyba: kova už būvį ir tėvų paliktus jaunesnius brolius

Ir šį vakarą bus daug nežinios, daug neatsakytų klausimų ir – daug vilties. O pradėsime nuo vienų senų paieškų, nuo padrikų detalių, niekaip nesusidėliojančių į vientisą gyvenimo dėlionę. Šių paieškų iniciatorė, vilnietė Asta, apie savo pačios praeitį žino labai nedaug, tačiau viliasi – galbūt kam nors jos papasakota istorija primins kai ką daugiau.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Ir šį vakarą bus daug nežinios, daug neatsakytų klausimų ir – daug vilties.

O pradėsime nuo vienų senų paieškų, nuo padrikų detalių, niekaip nesusidėliojančių į vientisą gyvenimo dėlionę. Šių paieškų iniciatorė, vilnietė Asta, apie savo pačios praeitį žino labai nedaug, tačiau viliasi – galbūt kam nors jos papasakota istorija primins kai ką daugiau.

Žiūrovų dėmesio šį vakarą taip pat labai laukia ir vienas vyras, nežinia kodėl ir kaip, prieš daug metų tiesiog atsidūręs kūdikių namuose. Nežinia kieno pavadintas skambiu lietuvišku Tauro vardu. Nežinia, ką iš to paties kraujo artimųjų šiandien galintis turėti.  Nežinia... Šioje vietoje galime dėti daugtaškį. Nes kur bedurtume, visur išgirstume tą patį – nėra duomenų, nėra žinių. Tad ir nėra daug ką pasakoti. Tik tiek, kiek pats Tauras pajėgia apie save pasakyti.

Nuo artimųjų ilgesio prasidėjo ir kita šio vakaro istorija. Istorija žmogaus, kuris kadaise turėjo regis viską, ko tik galėjo geisti: seseris, mylimas moteris, vaikus, nuosavą namą, darbą, pinigus, draugus. Tačiau nutiko taip, kad šiandien jam tenka vienui vienam leisti dienas toli nuo gimtų vietų, nuo nežinia kur esančių artimųjų, be savo stogo virš galvos ir be šeimos.

O štai kitos istorijos herojus, Algis, kiek save prisimena, kovojo už savo šeimą, už jaunesnius brolius bei sesutes, kuriems didžiausias uždavinys buvo tiesiog išgyventi. Šiandien atrodo neįtikėtina jo gyvenimo istorija, kurioje tiek daug pastangų reikėjo tam, kad išliktum kartu su kitais tėvų pamestais mažyliais. Kad pats būdamas vaikas, neleistum už save mažesniems mirti badu ar sušalti.

Galbūt todėl Algis niekada neįstengė susitaikyti su mintimi, kad jauniausiąją iš jų šeimos vieną dieną iš jo tiesiog atėmė. Kur ji, kadaise Algio globojama jaunėlė?  Ar bent jai, mažajai sesutei, nusišypsojo laimė, ar švystelėjo į jos gyvenimą vaiskesnių spalvų? 

 

Nacionalinė paieškų tarnyba, 19.30 val.

Vedėja Palmira Galkontaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...