captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: maisto netoleravimo tyrimai – būdas pasipelnyti lengvatikiams

Jei operacijos metu chirurgas paliks skalpelį jūsų pilve, pretenziją dėl patirtų kančių galėsite siųsti į Sveikatos ministeriją. Jei liksit gyvas. Jei netinkamas gydymas, pavyzdžiui, dėlėmis jus paguldys į operacinę – liksite kaltas pats. Ar sutiktumėt, kad jus operuotų chirurgo licencijos neturintis mėsininkas? Ar Lietuvoje ir toliau bus leista gydyti verslininkams? „Specialus tyrimas“ – apie pelningą ir pavojingą netradicinės medicinos verslą.

Jei operacijos metu chirurgas paliks skalpelį jūsų pilve, pretenziją dėl patirtų kančių galėsite siųsti į Sveikatos ministeriją.  Jei liksit gyvas. Jei netinkamas gydymas, pavyzdžiui, dėlėmis jus paguldys į operacinę – liksite kaltas pats. Ar sutiktumėt, kad jus operuotų chirurgo licencijos neturintis mėsininkas? Ar Lietuvoje ir toliau bus leista gydyti verslininkams? „Specialus tyrimas“ – apie pelningą ir pavojingą netradicinės medicinos verslą.

Kita tema. 800 eurų – tokią sumelę vilnietis Arūnas paklojo už maisto netoleravimo tyrimus ir liko šokiruotas. Dvejose laboratorijose atlikti kraujo tyrimai parodė visiškai skirtingus rezultatus. Anot vieno tyrimo vyro organizmas netoleruoja net 17 maisto produktų. Kitas tyrimas rodo, kad tuos pačius produktus jis gali drąsiai valgyti. Tad kuriais rezultatais vadovautis? Abiejų laboratorijų atstovai įsitikinę savo tyrimų teisingumu. Tuo metu Santariškių medikai ir dietologai atviri: tokie tyrimai – būdas pasipelnyti iš lengvatikių.

Vedėjas Daumantas Butkus.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...