captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ primins šiltas Kalėdinių susitikimų istorijas

Palydėdami nueinančius metus ir pasitikdami Naujuosius, norėjome, kad laidoje nebūtų liūdnų gaidų, kad šį vakarą sproginėtų tik džiaugsmingų emocijų fejerverkai ir kad šio vakaro istorijos užlietų šilta banga ir paragintų neatidėlioti brangių žmonų paieškų neapibrėžtai rytdienai.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmira Galkontaitė.

Būtent tokius jausmus sužadins ir pirmoji šio vakaro istorija. Istorija apie tai, kad nei laikas, nei nuotolis, nei savi rūpesčiai nepajėgūs užgožti to, kas iš tiesų buvo gražu ir tikra.

O štai lygiai prieš metus, Kūčių vakarą, sekėme vieną kalėdinę pasaką, apie dvylika brolių ir seserų, nežinia kur pasklidusių. Tąsyk pavyko daugelį iš jų suburti į krūvą. Sutiko tai kaip kalėdinį stebuklą.

Aplankėme juos po metų. Kaip gi jie laikosi šiandien? Ar tebevadina anų metų dovaną savo gyvenimo stebuklu?

Ar bent kažko panašaus tikėjosi prieš porą metų rodytos vienos istorijos herojai? Nedrąsiai,  kupini abejonių tąsyk žengę į pirmąjį susitikimą su ieškotąja ir rastąja seserimi. Nei vienas iš jų negalėjo būti tikras, kaip megsis kartu neaugusių, tėvų gyvenimo būdo išskirtų, savarankiškai suaugusių vaikų bendravimas.

Po dvejų metų, prieš pat Kalėdas, aplankėme šią šeimą dar kartą. Ir praleidę su jais pusdienį, supratome, kad tuo, ką pajautėme ir pamatėme toje šeimoje, norėsime dalytis ir su visais jumis, mūsų laidos žiūrovais.

 

„Nacionalinė paieškų tarnyba„ – pirmadienį, 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidą veda Palmira Galkontaitė

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...