captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stiliuje“ – į literatūros pasaulį grįžęs Saulius Šaltenis.

Per Kūčias rašytojas, publicistas Saulius Šaltenis atšventė 70-ąjį jubiliejų. „Pats laikas užversti vieną puslapį ir pradėti gyventi iš naujo, - sako Nepriklausomybės Akto signataras, beveik po dviejų dešimtmečių vėl įžengęs į literatūros pasaulį su dviem naujomis knygomis. - Yra laikas rašyti, yra laikas kitiems darbams“ .  
Rašytojas<br> publicistas Saulius Šaltenis. Zenono Baltrušio nuotr.
Rašytojas
publicistas Saulius Šaltenis. Zenono Baltrušio nuotr.

Atviro pokalbio metu rašytojas pasakoja, išgyvenęs nelengvą laikotarpį. „Buvo daug sukrėtimų, Anapilin iškeliavo mano gyvenimo moteris, tačiau dabar vėl jaučiuosi kūrybingas. Va tik per ilgai užsibuvau politikoj. Tai ne mano gyvenimas, ne mano darbas, išsunkęs ir nualinęs“, – neslepia menininkas ir pripažįsta, kad reikėjo ne vienerių metų, kad atsigautų. Kuo šiandien gyvena Saulius Šaltenis, kaip  prisimena savo žmoną Lolą, išmokiusią jį gyventi kitaip nei įprasta Lietuvoje.

Maisto kulto laikais daugybė žmonių domisi vieni kitų išmoningumu virtuvėje. Tai gali patvirtinti Renata Ničajienė, savo tinklaraštyje pirmąjį receptą įrašiusi prieš penkerius metus. O šiandien jos mintys apie sveiką ir skanų maistą tampa pavyzdžiu daugeliui. Taigi kokios Kalėdos ir jų stalas pagal Renatą? Ko ji siūlo atsisakyti ir ką patobulinti? Ką Kalėdų stalui ruošia ir kita temos pašnekovė – Jurgita Vaskel? Ieškodama saviraiškos, ji irgi nusidavė į maistą, o šiemet jau gali girtis pirmąja savo kulinarijos knyga. Kaip šventinį stalą mato moterys, tampančios beveik maisto profesionalėmis ir kokių receptų jos siūlo šventiniam laikotarpiui ir tiems, kas po Kalėdų ir Naujųjų ketina pradėti maitintis sveikiau?

Stilingas šeštadienio vakaras su Violeta Baubliene, 19.40val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...