captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ prie Kalėdų stalo suburs pasimetusius giminaičius

Metams ridenantis į pabaigą, skubame dairytis tų, kurių trūksta prie jaukaus šventinio stalo, artimųjų, su kuriais galėtume dalytis kalėdaičiais, kai tarsi moralinis priekaištas dilgsi žinojimas, kad kažką tiesiog pametei nesibaigiančiuose kasdienybės sūkuriuose.

Matyt, būtent tokios mintys ėmė vis dažniau kamuoti ponią Genę. O kai tos mintys užgulė slogia našta, Genutė ėmė ir paskambino mums.

Bene geriausiai apie tuščius praeities puslapius bei atradimo džiaugsmą galėtų pasakyti tie, kurie visa tai yra patyrę savo kailiu. Beveik prieš metus pasakojome apie moterį, kuri lyg į kokį baugų labirintą drąsiai leidosi į nepažįstamą savo pačios praeitį. Vien tam, kad sužinotų, iš ko atėjo į šį pasaulį ir ką iš artimųjų jame dar turi.

Dabar, galima sakyti, Kalėdų išvakarėse aplankėme šią moterį dar kartą. Ar neišgąsdino jos tai, ką tose paieškose atrado?

Tegul metams baigiantis kalba jie patys – mūsų laidų herojai. Juk būtent jie ir jų neįtikėtinos gyvenimo istorijos priverčia tikėti ir visas kliūtis įveikiančia meile, ir neišsemiamu atlaidumu, ir stebuklais.

Paskutinė vakaro istorija – dar vienas tokio stebuklo pavyzdys.

„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Laidos vedėja – Palmira Galkontaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...