captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Aukšto blondino juodu batu sugrįžimas“ (Le retour du grand blond)

Kai naujasis ministras randa Aukšto blondino bylą ir pareikalauja tučtuojau jį pristatyti, smuikininkui būtina grįžti į Prancūziją.

Kai naujasis ministras randa Aukšto blondino bylą ir pareikalauja tučtuojau jį pristatyti, smuikininkui būtina grįžti į Prancūziją. Pulkininkas Tulūzas, kadaise prasimanęs istoriją apie blondiną šnipą, kuriuo visai netyčia tapo smuikininkas Perenas, vėl priverstas galvoti naują istoriją. Kad nereiktų ministro pažindinti su vėpla Perenu, jis pasakoja, kad slaptasis agentas, vykdydamas užduotį tropikuose, žuvo didvyrio mirtimi. Tačiau ministras reikalauja perkelti žuvusiojo palaikus į Prancūziją ir palaidoti su derama pagarba. Tad Tulūzas siunčia savo žmones  į Rio de Žaneirą, kur taikiai ir ramiai gyvena Perenas su Kristin. Jie turi nužudyti agentą apsišaukėlį. Naivusis Fransua vėl sugeba apeiti visus spąstus. Pulkininko žmonės pagaliau imasi klastingo plano ir pagrobia Kristin...

Komedija

Prancūzija

1974

N-7

Režisierius: Yves Robert

Vaidina: Pierre Richard, Jean Carmet, Jean Rochefort, Mireille Darc, Jean Bouise, Paul Le Person, Colette Castel, Henri Guybet, Hervé Sand, Jean Amos.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...