captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kvailių vakarienė“ (Le Diner De Cons / The Dinner Game)

Pjeras Brošanas – klestintis leidėjas, ciniškas ir arogantiškas turtuolis. Kartu su panašiais į save kiekvieną mėnesį jis organizuoja pikantišką pasilinksminimą – kvailių vakarienę.

Pjeras Brošanas – klestintis leidėjas, ciniškas ir arogantiškas turtuolis. Kartu su panašiais į save kiekvieną mėnesį jis organizuoja pikantišką pasilinksminimą – kvailių vakarienę. Visą mėnesį kiekvienas šios draugijos „narys” bando susipažinti su kokių nors silpnybių ar kompleksų turinčiais keistuoliais, kuriuos ciniškai vadina tiesiog kvailiais. Sutartą dieną visi šie nelaimėliai sukviečiami į „žaismingą vakarienę”, kur iš jų tyliai iki soties išsityčiojama.

Storulis Fransua Pinjonas, kurį Brošano draugas sutinka traukinyje, jų supratimu, tiesiog idiotas rekordininkas. Jis, neišvaizdus, išsiblaškęs ir lengvai pažeidžiamas žmonos paliktas nevykėlis, gali nesustodamas pliaukšti apie vienintelę savo gyvenimo aistrą – įvairių pastatų ir mechanizmų maketų konstravimą iš degtukų. Be abejo, draugužiai nutaria iš vargšelio kaip reikiant pasityčioti.

Pripažintas prancūzų komedijos meistras Fransis Veberas, išbandęs jėgas Holivude, grįžta į tėvynę ir sukuria „Kvailių vakarienę”. Filmas pelnė fantastišką pasisekimą Europoje, JAV ir ypač Prancūzijoje – pagal pajamas tai antras filmas po „Titaniko”.

Komedija 

Prancūzija

1998

N-14

Režisierius: Francis Veber

Vaidina: Thierry Lhermitte, Jacques Villeret, Francis Huster, Daniel Prévost, Alexandra Vandernoot, Catherine Frot, Benoît Ballal, Jacques Bleu

 Le dîner de cons
(1998) on IMDb

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...