captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Naktinis ekspresas“: MMC – naujas privatus muziejus Lietuvoje

1856 metais Lietuvoje buvo atidarytas pirmas viešas muziejus – Eustachijus Tiškevičius visuomenei atvėrė senienų ekspoziciją. Po 160 metų pradedamas įgyvendinti naujas didelis projektas – mecenatų ir kolekcininkų Danguolės ir Viktoro Butkų šeima savo lėšomis stato privatų Modernaus meno centrą ir visuomenės dėmesiui pateikia privačią šiuolaikinio meno kolekciją.
MMC – naujas privatus muziejus Lietuvoje.
MMC – naujas privatus muziejus Lietuvoje.

1856 metais Lietuvoje buvo atidarytas pirmas viešas muziejus – Eustachijus Tiškevičius visuomenei atvėrė senienų ekspoziciją. Po 160 metų pradedamas įgyvendinti naujas didelis projektas – mecenatų ir kolekcininkų Danguolės ir Viktoro Butkų šeima savo lėšomis stato privatų Modernaus meno centrą ir visuomenės dėmesiui pateikia privačią šiuolaikinio meno kolekciją. Tai bene didžiausia Lietuvoje privati meno kolekcija, kurioje apie 4 000 kūrinių, pristatomi daugiau kaip 200 menininkų.

Apie naująjį meno centrą, jo kūrimo aplinkybes, apie kolekciją ir būsimą garsaus architekto pastatą – pokalbis su MMC steigėjais, mecenatais ir kolekcininkais Danguole Butkiene ir Viktoru Butkumi.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė, režisierė Jolanta Stripeikienė.

„Naktinis ekspresas“ – gruodžio 17-ą d., ketvirtadienį, 22.00 val. per LRT Kultūrą

Laida kartojama penktadienį 12.00 val., sekmadienį 22.30 val.

 

https://www.facebook.com/pages/Naktinis-ekspresas-TV-laida-LRT-Kult%C5%ABra/229286750563705

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...