captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Stiliuje“ – rašytoja, nuėjusi 900 kilometrų pėsčiomis

Trys išleisti romanai, o jai nėra nė trisdešimties. Monika Budinaitė-Žadeikienė – jaunosios kartos rašytoja baidosi stereotipų, netiki įkvėpimu ir rašymą vadina tiesiog darbu.  
Rašytoja Monika Budinaitė-Žadeikienė. K. Kaziliūnienės nuotr.
Rašytoja Monika Budinaitė-Žadeikienė. K. Kaziliūnienės nuotr.

„Nelengva būti rašytoju jau vien dėl to, kad lietuviai nelabai myli savo autorių“, – atvirai sako Monika, nors gyvenimą ketina sieti su rašymu. Po filologijos, vėliau kosmetologijos studijų ji rašė scenarijus televizijai, dirbo kosmetologe. Gana prieštaringos veiklos, tačiau dar netipiškiau tai, kad moteris leidosi ir į piligriminę kelionę. Devyni šimtai kilometrų. Pėsčiomis. „Buvo viena diena, kai pamaniau, koks velnias mane čia nešė“, –  neslepia Monika. Kaip iš tiesų klostosi jaunos moters, auginančios mažą sūnų, gyvenimas ir ką jai sunkiausiai įveikti?

Sportas dėl sveikatos šiais laikais kelia didžiulį susidomėjimą. O treneriai, galintys išmokyti šimtus naudingų kūno paslapčių, pritraukia daugybę susidomėjusiųjų. Ignas Bakėjus – vienas iš jų, pirmasis Lietuvoje sertifikuotas „Insanity“ treniruočių instruktorius. Išgarsėjo jis dėl itin intensyvių treniruočių, žadančių greitus išvaizdos pokyčius. Tačiau kokia to kaina? Taigi laikas aiškintis, kas naudinga sveikatai, o kas – grožiui. Ir kaip atrodo taiklūs Igno Bakėjaus patarimai, kai šalta ir tamsu, o prie stalo vis dažniau užsimirštame.

Stilingas šeštadienio vakaras su Violeta Baubliene 19.40 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...