captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Specialus tyrimas“: kodėl Pakruojo rajone taip trūksta gydytojų?

„Specialus tyrimas“ jau rodė reportažą apie tūkstančius Pakruojo rajono pacientų, kurie kone pusmetį neturėjo šeimos daktaro. Tada poliklinikos direktorius į kamerą tikino, kad norinčio dirbti mediko neranda net už 2 000 eurų atlyginimą. Ir net mums, žurnalistams, pasiūlė surasti.  

Šiandien vėl vykstame į Pakruojo rajoną, mat paaiškėjo, kad direktorius pamelavo. Norinčių dirbti visu etatu gydytojų buvo. Ir ne vienas. Tačiau ponas direktorius už visus biudžete esančius pinigus įdarbino mediką, kuris pacientus priima vos kelis kartus per savaitę. Šeimos daktarą, kuris į ambulatoriją atvyksta iš Kauno. Įveikęs net 200 kilometrų.

Kita tema. Ar pamenate, kaip sovietmečiu buvo vadinami laisvės gynėjai? Banditais, buržuaziniais elementais, buožėmis ir liaudies priešais. Deja, istoriją bandoma klastoti ir šiais laikais. Stengiamasi, kad kai kurie faktai liktų nutylėti. „Specialus tyrimas“ atskleidžia vieną kraupiausių pokario nusikaltimų – sušaudyta ir sudeginta 17 žmonių. 11 iš jų – moterys ir vaikai, jauniausiam tebuvę 2 metukai.

 

„Specialus tyrimas“ – ketvirtadienio vakarą 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

 

Laidą veda Domantas Butkus.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close