captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Nacionalinė paieškų tarnyba“: kaip susiklostė laidos herojės likimas, praėjus šešeriems metams?

Šįkart vėl kalbėsime apie nežinios seklumas, ilgesį tų, su kuriais sieja bendri išgyvenimai bei abejonės, ar verta pirmam pradėti paieškas, jei  vis nesulauki, kad kas ims tavęs ieškoti.  
Laidos vedėja Palmyra Galkontaitė.
Laidos vedėja Palmyra Galkontaitė.

Milana, gimusi 1969 m. birželio 13-ąją, ilgai laukė ir svarstė, kol pagaliau ryžosi pradėti niekada nepažinotų artimųjų paieškas. Stabdė nuoskaudos, kad kadaise gimdytojams nebuvo reikalinga ir baimė tą nereikalingumo jausmą išgyventi dar kartą.  

Tais pačiais metais, kai gimė Milana, ėmė megztis kita šio vakaro istorija. Tik vargu ar iš jaukių namų į atšiaurią sovietmečio armijos kasdienybę įmesti vaikinai iš Lietuvos  anuomet galėjo suvokti, kad ten, Ukrainoje, Černigovo mieste,  praleisti metai ilgam įstrigs atmintyje. Maža to,  ilgainiui virs potyriais, kurių ilgėsis. Ir nieko keista, juk tai buvo jų jaunystė.

Liūdnokai baigėsi viena prieš šešerius metus rodyta paieškų istorija. Tąsyk savo artimųjų ieškojusi moteris iš studijos išėjo viena. Taip ir neturėjusi progos nė vieno iš ieškomųjų apkabinti.

Dabar po šešerių metų aplankėme šią moterį dar kartą. Kas gi buvo paskui, kai užvėrė studijos duris?  Ar nesigailėjo tąsyk pradėjusi paieškas?


„Nacionalinė paieškų tarnyba“ – pirmadienį  19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...